5.deň - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2014/2015 > Sústredenie Doha

Sústredenie Doha.

5.deň13/01/2015

V dopoludňajších hodinách naordinoval tréner Pep Guardiola voľnejší tréning, pred prvým prípravným zápasom v tomto roku proti výberu Qatar Stars League. Ránu však dominovalo to, čo sa stalo včera večer v Zürichu. "Je mi ľuto za Manuho", povedal k voľbe Javi Martínez. "Manuel Neuer je pre mňa futbalista roka," napísal Bastian Schweinsteiger na tweeter. "Pre nás, je to samozrejme Manu," povedal Matthias Sammer a pokračoval "ale je dôležité rešpektovať výsledok. Je to demokratický, veľmi široký výber. Neobávam sa negatívneho účinku výsledkov volieb. Manu je v tomto smere stabilný."

Pre problémy s chrbtom od soboty netrénuje Medhi Benatia. Zatiaľ nie je možné predvídať, ako rýchlo sa vráti," povedal Sammer, "to je jediný bod, ktorý je v skutočnosti trochu nepríjemný. Inak ideme podľa plánu. Sedem tréningov a teraz tím v nohách. Jednotky sú krátke, ale poznamenané intenzitou." S mužstvom trénujú aj Holger Badstuber, Tom Starke, David Alaba, Juan Bernat a tiež Mario Götze.

Podvečer sme teda odohrali prvý prípravný zápas v roku 2015. Qatar stars sme porazili v pomere 4 : 1.Strelecky sa blisol Mitchel Weiser, autor dvoch gólov. Najkrajšou v zápase ale bola 63. minúta, keď Boatenga vystriedal Holger Badstuber. Bolo to jeho prvé vystúpenie od 13. septembra 2014. "Som potešený. Je to dobrý pocit," povedal šťastný Badstuber. "Hra je niečo iné ako tréning. Cítim sa dobre. Ďalšie kroky prídu."

QATAR STARS - FC BAYERN 1 : 4 (1 : 3)
FC Bayern: Reina (62. Zingerle) - Weiser, Boateng (63. Badstuber), Dante, Bernat (46. Rafinha) - Gaudino (69. Hingerl), Rode (68. Kurt) - Müller (46. Götze), Schweinsteiger (46. Alonso), Ribéry (46. Eberwein) - Lewandowski (60. Pizarro)
Rozhodca: Fahad Jaber Al Marri (Katar)
Divákov: 6 838
Góly: 0 : 1 Weiser (3.), 0 : 2 Weiser (14.), 1 : 2 Hamdi (26.), 1 : 3 Ribéry (43.), 1 : 4 Pizarro (90+1)
Žlté karty: Hamdi - /


 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist