Paulaner Cup des Südens v Ingolstadte...

31/07/2012

V rámci Paulaner Cup des Südens v Ingolstadte, sme odohrali prípravný zápas.

Paulaner Traumelf - FC Bayern 0 : 15 (0 : 7)

FC Bayern: 1.polčas: Neuer - Lahm, Boateng, Dante, Contento - Tymoshchuk, Schöpf - Robben, Müller, Shaqiri – Mandžukič
FC Bayern: 2.polčas: Starke - Rankovic, Van Buyten, Badstuber, Gustavo - Can, Kroos - Weiser, Weihrauch, Ribéry - Gomez

Rozhodca: Benjamin Cortus
Divákov: 12 200
Góly: 1 : 0 Müller (5.), 2 : 0 Mandzukic (11.), 3 : 0 a 4 : 0 Müller (18., 21.), 5 : 0 Shaqiri (33.), 6 : 0 Lahm (39., 11m), 7 : 0 Shaqiri (41.), 8 : 0 Kroos (57.), 9 : 0, 10 : 0, 11 : 0 a 12 : 0 Gomez (63., 71., 76., 77.), 13 : 0 Ribéry (79.), 14 : 0 Gomez (80.), 15 : 0 Kroos (82.)
Žlté karty: - / -

Z Kaiserslauernu s víťazstvom...

01/08/2012

V ďalšom prípravnom zápase sme zdolali 1.FC Kaiserslautern v pomere 2 : 3 po polčase 1 : 1. Naše góly strelili Müller, Can a Shaqiri.

1. FC Kaiserslautern - FC Bayern 2 : 3 (1 : 1)

1. FC Kaiserslautern: Sippel (46. Hohs) - Dick (71. Orban), Simunek (46. Yahia), Heintz (86. Wooten), Jessen (75. Bugera) - Vermouth (61. Fortounis), Alushi (71. Hajri), Borysiuk (57. Linsmayer), Zuck (46. Derstroff) - Bunjaku (46. Schechter), Idrissou (46. Micanski)

FC Bayern: Neuer - Lahm, Van Buyten (46. Boateng), Badstuber (73. Dante), Gustavo - Tymoshchuk (59. Can), Kroos - Robben (81. Weiser), Müller, Shaqiri (87. Schöpf) - Gomez (59. Madžukič)

Rozhodca: Christian Dingert
Divákov: 25 873
Góly: 0 : 1 Müller (23.), 1 : 1 Dick (35.), 1 : 2 Can (68.), 1 : 3 Shaqiri (86.), 2 : 3 Schechter (89.)

Naše ďalšie penaltové zlyhanie...

04/08/2012

V sobotu sa v Imtech Arena v Hamburgu odohrali semifinálové zápasy LIGA total! Cup 2012. Zápasy sa hrali na 2 x 30 minút. V 1.zápase zvíťazila Borussia Dortmund nad domácim Hamburgerom SV po jedenástkovom góle Blaszczykowského zo 42 minúty. V 2.zápase prehrali naši chlapci s Werderom Bremen po penaltovom rozstrele v pomere 4 : 2. Keď pri exekúcii zlyhali Ribéry aj Schweinsteiger. V riadnom hracom čase sa zápas skončil výsledkom 2 : 2, po polčase 1 : 1.

Werder Bremen - FC Bayern 4 : 2 po 11m (2 : 2, 1 : 1)

Werder Bremen: Mielitz - Gebre Selassie, Sokratis, Prödl, Schmitz - Hunt, Fritz, Junuzovic - Arnautovic (50, Ekici), Elia (50. De Bruyne) - Petersen (31. Füllkrug)

FC Bayern: Neuer - Lahm, Boateng, Badstuber, Gustavo - Can (31. Schweinsteiger), Kroos - Robben, Müller, Shaqiri (31. Ribéry) - Gomez (42. Mandžukič)

Rozhodca: Grudzinski (Hamburg)
Divákov: 42 217
Góly: 1 : 0 Petersen (12.), 1 : 1 Shaqiri (27min), 2 : 1 Füllkrug (43min), 2 : 2 Kroos (60min)
Penalty: 1 : 0 Ekici, 1 : 1 Mandžukič, 2 : 1 Fritz, 2 : 2 Kroos, 3 : 2 Schmitz, Ribéry nedal, 4 : 2 De Bruyne, Schweinsteiger nedal.
Žlté karty: Junuzovič / Kroos, Schweinsteiger

LIGA total! Cup 2012...

Končíme na treťom mieste...

05/08/2012

V nedeľnom zápase o tretie miesto, sme porazili domáce mužstvo HSV po góle Mitchella Weisera. Na turnaji teda končíme na treťom mieste. Víťazom sa stal náš semifinálový premožiteľ Werder Bremen, ktorý si vo finále poradil s Borussiou Dortmund po penaltovom rozstrele 5 : 4, keď sa zápas v riadnom hracom čase skončil výsledkom 3 : 3.

Hamburger SV - FC Bayern 0 : 1 (0 : 1)

Hamburger SV: Adler - Diekmeier, Mancienne, Bruma, Aogo (32. Jansen) - Skjelbred (53. Berg), Westermann - Beister (46. Son), Tesche (52. Arslan), Ilicevic - Rudnevs

FC Bayern: Starke - Lahm (31. Boateng), Van Buyten, Dante, Can - Schweinsteiger (19. Kroos), Tymoshchuk - Weiser, Shaqiri, Ribéry - Mandžukič

Rozhodca: Siebert (Berlín)
Divákov: 45 000
Gól: 0 : 1 Weiser (25.)

Úspešná generálka na pohár...

15/08/2012

Naši chlapci v stredu odohrali prípravný zápas proti štvrtoligovému SV Seligenporten. Ten bol zároveň
generálkou na 1.kolo DFB pohára, ktoré odohráme v pondelok 20/08/2012 proti SSV Regensburg. Vzhľadom na absenciu reprezentantov, sme však nastúpili s "B-mužstvom", napriek tomu sme ale
zápas zvládli. Celý zápas odohral a šancu dostať sa do zápasového tempa mal aj Bastian Schweinsteiger.

SV Seligenporten - FC Bayern 1 : 3 (0 : 2)