Reakcie osobností na 23.titul - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2012/2013


Reakcie osobností spoločenského, kultúrneho a športového
života na náš 23.titul...

Reakcie bývalých trénerov FCB

Ottmar Hitzfeld:
"Blahoželám FC Bayern k titulu. Ukázali v tejto sezóne neuveriteľný výkon. Je to fantastické, čo Bayern robil aj pokiaľ ide o rekordy. V predchádzajúcich dvoch rokov sa správne poučili a rozvíjali desať percent viac zabijácky inštinkt."

Udo Lattek: "On (Jupp Heynckes) jednal ako tréner s ktorýmkoľvek hráčom skutočne seriózne a využil fantastický jeho potenciál. V mojich očiach je teda správne otcom tohto 23. titulu pre Bayern."

Felix Magath: "Tím FC Bayern bol zriedka prezentovaný ako súdržná jednotka. Hráči sa musia navzájom rešpektovať. To bolo nevyhnutnou súčasťou potrebnou k úspechu v posledných rokoch. Zdá sa, že sa to podarilo."

Pál Csernai: "Bayern bol fenomenálny. On hral ligu v dokonalosti. Oni boli zvlášť dobrý v 1.polčase pohárového zápasu proti Borussii Dortmund. Niečo lepšie som na národnej úrovni nevidel."

Jürgen Klinsmann:
"Z celého srdca blahoželám Bayernu Mníchov k tomuto titulu. Titul je výrazom veľkej výkonnosti počas celej sezóny a jasnej nadradenosti Bayernu tento rok. Rovnováha síl bola jasná. Nepamätám si takú prevahu jedného tímu. Ani v Nemecku, ani v Taliansku, Francúzsku alebo Anglicku. "

Reakcia z DFB

Wolfgang Niersbach (DFB prezident): "Gratulujem a obrovský kompliment do Bayernu Mníchov. Som v poslednom roku zažil naživo trpké sklamanie v oboch finále a preto radšej viac klobúk dolu a predovšetkým pred Juppom Heynckesom, ktorý zmietol tieto nezdary a vytvoril skvelý tím."

Joachim Löw (reprezentačný tréner Nemecka):
"Moje úprimné gratulácie do Mníchova za predčasný titul. Bayern hral senzačnú sezónu. To je samozrejme tiež vďaka Juppovi Heynckesovi, ktorý odviedol skvelú prácu a vytvoril skvelý tím. Samozrejme, že som tiež veľmi rád, pre náš národný tím, na ktorí majú tieto silnými výkony tak isto vplyv."

Oliver Bierhoff (manager národného tímu):
"To ako si Bayern zaistil šampionát, získal najvyšší rešpekt, bolo veľmi pôsobivé. Môžem iba blahoželať. Veľký úspech tímu, ktorý plánuje ešte veľa v tejto sezóne."

Reakcia z Bundesligy

Hans-Joachim Watzke (riaditeľ Borussia Dortmund): "Gratulujem FC Bayern - to bola vynikajúca sezóna! Úplne zaslúžený majster, preto naozaj môžem len srdečne pogratulovať."

Max Eberl (športový riaditeľ  Borussia Mönchengladbach):
"Blahoželám svojmu klub z mládežníckych čias k 23. majstrovskému titulu. Plne zaslúžené - vyhral najlepší nemecký tím."

Rudi Völler (športový riaditeľ Bayer Leverkusen): "Gratulujem Juppovi Heynckesovi, asistentovi trénera Petrovi Hermannovi a celému klubu. Hral naozaj skvelú sezónu. Získal titul, ale nielen kvôli tomu, že je majstrom, ale aj kvôli tomu, s akým bodovým náskokom. Vynikajúce!"

Heribert Bruchhagen (predseda predstavenstva Eintracht Frankfurt): "Eintracht Frankfurt blahoželá Bayernu k tomuto skvelému titulu. Tiež chcem zablahoželať trénerovi Juppovi Heynckesovi k svojmu veľkému výkonu, ktorý ťahá už celé desaťročia. Celý klub FC Bayern je pre nás príkladom."

Stefan Reuter (manažér FC Augsburg): "Blahoželám! Oni hrajú významnú sezónu - veľmi zaslúžilý nemecký šampión!"

Jürgen Klopp (tréner Borussia Dortmund): "Gratulujem Bayernu. Juppovi, že bol mimoriadny celú sezónu. Váš tím urobil takmer všetko správne. Dúfam, že môžeme skrátiť náskok v nadchádzajúcej sezóne na trochu menší."

Thomas Schaaf (tréner Werder Bremen): "Gratulujem Bayernu, hrali skvelú sezónu. To bol skvelý výkon."

Armin Veh (tréner Eintracht Frankfurt): "Zaslúžili si to. Hrali krásnu sezónu s množstvom vášne a triedy."

Sascha Lewandowski (tréner Bayer Leverkusen): "To je obrovský úspech, zaslúžia si veľký rešpekt. O to viac, sme hrdí, že sme boli schopní vyhrať v Mníchove."

Ďalšie reakcie

Svetislav Pesic (tréner basketbalistov Bayern): "Chcem, menom môjho tímu pogratulovať Juppovi Heynckesovi a jeho tímu k zisku 23.titulu. Sme veľmi nadšení."

Dirk Nowitzki (basketbalový profesionál NBA): "Gratulujem FC Bayern. Hral vynikajúcu sezónu."

Usain Bolt (šprint, Olympijský víťaz): "Je to úžasné, čo Bayern ukázal v tejto sezóne. S takým náskokom - tak skoro - v tak silnej lige, to je mimoriadne. Hráči by sa mali určite tešiť v tento okamih. Ak trochu počkajú s oslavami, majú v lete možno pár ďalších dôvodov k oslave a ešte väčšie párty."


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist