Plán osláv bundesligového titulu - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2013/2014


Plán osláv bundesligového titulu.09/05/2014

Po zápase posledného kola Bundesligy, ktorým je domáci zápas proti VfB Stuttgart sa priamo na štadióne a následne v samotnom Mníchove uskutočnia oslavy 24 titulu. Tu je ich plán:


13:30
: Allianz Arena otvára svoje brány. FC Bayern žiada všetkých svojich fanúšikov aby prišli oblečený v klubových veciach na dotvorenie atmosféry osláv. Dychovka navodí Mia-san-master-náladu. Partner FC Bayern spoločnosť Paulaner bude bezplatne čapovať pivo.
15:30: hvizd hlavného rozhodcu zaháji zápas posledného kola medzi FC Bayern a VfB Stuttgart.
cca 17:20: Po skončení zápasu sa na trávniku začnú prípravy na slávnostné udeľovanie cien.
cca 17:35: Hrači dostanú medaile. Od prezidenta Bundesligy Reinharda Raubala, predsedu DFL Christiana Seiferta a generálneho riaditeľa DFL Andreasa Rettiga prevezme kapitán Philipp Lahm majstrovskú trofej. Následne sa oficiálny majster bude fotografovať a pobeží sa čestné kolo.
cca 18:00: Na námestí Marienplatz začína ako „warm up“ hudobný program. Neskôr tu fanúšikovia na obrazovke môžu sledovať cestu chlapcov na radnicu.
cca 19:45: Rovnako ako na konci minulej sezóny pôjde tím (z bezpečnostných dôvodov) v otvorenom autobuse k radnici. Východiskovým bodom je Münchner Freiheit a cesta pôjde po: Münchner Freiheit – Leopoldstr. – Ludwigstr. – Odeonsplatz – Residenzstr. – Maximilianstr. - Hofgraben – Dienerstr. – Rathaus (radnica).
cca 21:00: príchod k radnici.
cca 21:05: tím prezentuje na radničnom balkóne majstrovskú trofej pred fanúšikov.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist