15:30
Volkswagen Arena Wolfsburg

VfL Wolfsburg - FC Bayern

1 : 6 (1 : 1)

Na zápas 24.kola Bundesligy proti "vlkom" z Wolfsburgu nastupujeme vv Volkswagen Arena v základnej zostave: Neuer - Rafinha, Boateng, Dante, Alaba - Lahm, Kroos - Robben, Shaqiri, Ribéry - Müller.

11min - Robben dáva gól, ktorý ale pre offside neplatí.
16min - Shaqirimu sklzne lopta a tak je jeho zakončenie slabé.
17min -
1 : 0 Alaba neustráži Nalda a ten po centri de Bruyna posiela loptu do našej siete.
26min -
1 : 1 po rohovom kope a trme-vrme v šestnástke domácich sa na 4 pokus podarí loptu do bránky doraziť Shaqirimu.
29min - Shaqiriho gólové zakončenie z 10m vyráža brankár Benaglio.
31min - Robben padá v šestnástke po kontakte s Rodríguezom, penalta sa však nepíska.
36min - Robbenova strela z hranice šestnástky letí tesne nad bránku.
38min - zakončenie Arnolda zablokuje v poslednej chvíli Boateng.
44min - strela de Bruyna nenarobí Neuerovi väčšie problémy.

48min - Caligiuriho strela letí tesne vedľa bránky.
50min - Shaqiriho strela končí v náručí domáceho brankára.
53min - Robbenovu strelu vyráža domáci brankár a dorážku Ribéryho zblokuje domáci obranca.
56min - po rohovom kope Rodrígueza letí hlavička Nalda vedľa našej bránky.
57min - Shaqiriho strieda Thiago a Kroosa Mandžukič.
58min - Medojevič vidí ŽK za faul na Ribéryho.
59min - priamy kop zahrá Thiago nacvičeným signálom, keď lobom posiela loptu za obranu, Robben ale z prvej minie bránku.
63min -
1 : 2 Thiago vysúva prihrávkou za obranu Müllera, ten obíde Benaglia a posiela loptu do opustenej bránky.
66min -
1 : 3 Rafinha prihráva Mandžukičovi a ten z prvej prekonáva domáceho brankára.
67min - Lahma strieda Martínez.
70min -
1 : 4 Robben preváha správny moment na zakončenie, ale prihráva Ribérymu, ktorý prestrelí všetko čo mu stojí v ceste.
73min - Neuer reflexívne nohou vykopáva gólové zakončenie domácich.
78min -
1 : 5 Robben sa uvoľní cez Knocheho a odcentruje pred bránku, kde sa Müller položí do jeho centra a hlavou prekonáva Benaglia.
79min - domáci dvojnásobne strIedajú. Caligiuriho strieda Schäfer a Arnolda Polák.
80min -
1 : 6 Alaba pätičkou vysúva Müllera, ten posiela center pred bránku, kde Rodríguez neustráži Mandžukiča a ten posiela loptu do siete.
85min - de Bruyna strieda Malanda.
90min - hlavný rozhodca odpíska koniec stretnutia.

Pep Guardiola: "Neboli sme tak dominantní ako v minulých zápasoch. Wolfsburg mal veľmi dobrú organizáciu, bol veľmi agresívny. V 1.polčase sme s tým mali problém. Dokonca aj v prvých 15 minútach v 2.polčase hrali lepšie ako my. Ale nakoniec sme dali góly."

Dieter Hecking (tréner VfL Wolfsburg): "Myslím, že sme 65 minút hrali vynikajúci zápas. Ale po 1 : 3 to bolo ako keby niekto vytiahol zástrčku. Hráči zrazu zistili, že je tam na ihrisku ohromujúci výkon. Na konci už iba naše obrie srdce nestačilo. Takto sa dá vysvetliť, prečo je nám po výsledku 1 : 6, ťažko v žalúdku."