DHL platinovým partnerom - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2014/2015


DHL platinovým partnerom.22/08/2014

Bayern má ďalšieho platinového partnera. Po tom, čo verejnosti v týždni predstavili spoločnosťou SAP SE, je ďalším spoločnosť DHL. Tá sa stala medzinárodným partnerom pre logistiku. Dohoda znie na šesť rokov, do roku 2020.

Karl-Heinz Rummenigge: "Bayern Mníchov sa teraz stala globálnym hráčom s neustále rastúcou fanúšikovskou základňou v rôznych krajinách a na všetkých kontinentoch. Práve sme dokončili naše letné turné v USA, ktoré nám opäť ukázalo, aký veľký je náš potenciál na medzinárodných trhoch. Spoločne s DHL ako skúseným a renomovaným svetovým partnerom chceme mať online dotykové body s našimi fanúšikmi na celom svete, aby sme mohli náš medzinárodny merchandising expandovať."

Frank Appel (generálny riaditeľ nemeckej pošty DHL):" Sme radi za toto strategické partnerstvo s tak renomovaným partnerom, ako FC Bayern Mníchov. Budeme poskytovať naše služby a riešenia, ktoré sú dôležitým základom pre zabezpečenie toho, aby klub mohol rozšíriť svoj hospodársky úspech na národnej i medzinárodnej úrovni. Dve silné a medzinárodne uznávané značky, ako sú FC Bayern Mníchov a DHL budú teraz navzájom profitovať z dohodnutého sponzorského partnerstva."


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist