Kloseho odchod - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2011/2012


Kloseho odchod.Miroslav Klose sa nedohodol na predĺžení zmluvy a po 4 rokoch opúšťa k 1.7.2011 FC Bayern ako voľný hráč. FC Bayern ponúkol Mirovi ročnú zmluvu s opciou, kým on sám trvá na dvojročnom kontrakte. Obe strany sa vraj nedohodli ani na finančnej odmene. Klose pôsobil v Bayerne od sezóny 2007/2008 a celkovo nastrieľal v 149 dueloch 52 gólov. Jeho kroky budú smerovať do rímskeho Lazia.
Vyjadrenia:

Karl-Heinz Rummenigge: "Jednania s Miroslavom Klosem bohužiaľ neviedli k pozitivnemu výsledku. Radi by sme s ním predĺžili, vzhľadom k dĺžke kontraktu sme sa ale nedokázali dohodnúť na riešení."

Miroslav Klose: "Zažil som v Mníchove 4 krásne a úspešné roky, za ktoré by som rád Bayernu poďakoval. Vždy pre mňa bolo niečím výnimočným, že som mohol hrať za tento klub."

P.S. admina: Dovoľte, aby som sa za fcbayern.sk poďakoval Mirovi za jeho dlhoročné kvalitné služby v našom mužstve a zároveň mu zaželal v novom pôsobisku veľa šťastia ako aj zdravia, nech sa mu v ďalších rokoch vyhýbajú zranenia a nech svojim futbalovým umením poteší ešte veľa fanúšikov, tak ako to robil v našom mužstve. Veľa šťastia a veľké ĎAKUJEME Mirko!!!


Maťaš

Niekoľko tvárí Miroslava Kloseho:


foto: www.fcbayern.de a internet

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist