Prvá TK Juppa Heynckesa - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2011/2012


Prvá tlačová konferencia nového trénera Juppa Heynckesa.Po prvom tréningu pred novou sezónou 2011/2012 sa uskutočnila tlačová konferencia s novým trénerom
Juppom Heynckesom. Prečítajte si jeho vyjadrenia k najzaujímavejším témam. Jazykovo zdatnejší si možete pozrieť aj krátke video. Pre video klikni sem

Vyjadrenia:

Posily Rafinha a Petersenen: "Za oboch som veľmi vďačný, rovnako ako za Manuela Neuera. Rafinha je veľmi nepríjemný typ obrancu. Je rýchlý, agresívny a skvelý na lopte. Myslím si, že spolu s Lahmom budú patriť medzi najlepších v Bundeslige. Petersen je mladý, gólový útočník, vie si skvele nájsť miesto a dokáže rozhodnúť zápas prakticky z ničoho."

Ivica Olič: "Mám rád tieto typy futbalistov. Urobí prakticky všetko pre tím, obetuje sa za každej situácie. Hovoril som s ním, dodával mu odvahu a povedal som mu, že s ním jasne počítam."

Posily do obrany a Arturo Vidal: "Je jasné, že chceme ešte jedného stredného obrancu. Máme záujem o Jerome Boatenga a aj on chce k nám, ale to žiaľ nestačí. Uvidíme ako sa to celé napokon vyrieši. To platí aj v prípade Artura Vidala. Chce prestúpiť do Bayernu, ale rovnako to nie je vyriešené. Keď to nevyjde teraz, tak sa to snáď podarí o rok. Urobí obrovský pokrok."

Realizačný tím: "Petra Hermanna poznám dlho a veľmi si rozumieme. Je to obetavý typ, ktorý práci venuje maximálne úsilie a tiež veľa času. O Tonim Tapalovičovi som toho veľa nevedel, ale počul som naňho iba samé chvály. Po osobných rozhovoroch musím povedať, že si budeme veľmi dobre rozumieť. Máme teda v realizačnom tíme tie najlepšie predpoklady pre kvalitnú prácu."

Futbalová filozofia: "Keď sa pozrieme na dnešný futbal, tak prím hraje Španielsko. Veľa som sa tam naučil a vďaka tomu je môj koncept veľmi variabilný. Chceme mužstvo takticky pripraviť a vštiepiť mu vhodný štýl. Pokiaľ by to ale nefungovalo, tak na tom zapracujeme a nájdeme iný systém, ktorý nám bude vyhovovať. Rozhodne nechcem, aby naša hra po nejakej dobe bola ohraná a súperi sa na nás dokázali dobre pripraviť. Tých variant teda existuje viac."


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist