V dňoch 31.júla až 1.augusta 2013 sa v našej domácej Allianz Arene odohrá Audi Cup 2013 za účasti Manchestru City, AC Milan, Sao Paulo FC a naších chlapcov.

31/07/2013

semifinále 1

Manchester City - AC Milan 5 : 3 (5 : 3)

Góly: 1 : 0 David Silva (3.), 2 : 0 Micah Richards (19.), 3 : 0 Aleksandar Kolarov (22.), 4 : 0 Edin Dzeko (32.), 5 : 0 Edin Dzeko (36.), 5 : 1 Stephan El Shaarawy (37.), 5 : 2 Stephan El Shaarawy (39.), 5 : 3 Andrea Petagna (43.)

semifinále 2

FC Bayern - Sao Paulo 2 : 0 (0 : 0)

FC Bayern: Neuer - Rafinha (89. Hojbjerg), Martínez (63. Boateng), Dante (63. van Buyten), Alaba (89. Schmitz) - Schweinsteiger (63. Kirchhoff) - Robben (59. Müller), Lahm (72. Weiser), Kroos (67. Shaqiri), Ribéry (78. Green) - Pizarro (46. Mandžukič)
FC Sao Paulo: Ceni - Douglas (69. Lucas Silva), Toloi (69. Lucas Farias), Paulo Miranda (13. Edson Silva), Reinaldo - Wellington - Fabricio (64. Lucas Evangelista), Rodrigo Caio (56. Maicon) - Jadson (54. Ademilson) - Osvaldo (46. Ganso), Aloisio (77. Silvinho)
Rozhodca: Deniz Aytekin
Divákov: 56 500
Góly: 1 : 0 Mandžukič (55.), 2 : 0 Weiser (86.)
Žlté karty:  - / Wellington
Iné: Neuer vyrazil Cenimu penaltu (88.)

Minutáž zápasu:

9min - strela Aloisia mieri priamo na Manuela Neuera.
13min - Mirandu strieda Silva.
14min - Pizzarova nepresná strela mieri vedľa.
15min - Robbenovu strelu z priameho kopu vyráža brankár Ceni.
20min - Schweinsteigerovu strelu vyráža brankár hostí.
21min - po rohovom kope Ribéryho a nacvičenom signáli s Robbenom zakončuje Arjen z prvej tesne vedľa.
23min - držanie lopty 72%-28%.
25min - Lahmova strela mieri vedľa.
32min - Robben sám zoči-voči Cenimu, triafa iba brankára hostí.
33min - Wellington vidí ŽK za faul na Robbena. Následný priamy kop Schweinsteigera z dobrej pozície končí v múre hostí.
38min - Pizzarove zakončenie vykopáva z bránkovej čiary obranca Toloi.
39min - Ribéry vysúva Alabu, ktorého strelu reflexívne vyráža brankár Ceni.
41min - Robbenovu prízemnú gólovú strelu vyráža brankár hostí.
43min - Robben sa pokúša prelobovať brankára Ceniho, lopta ale končí nad bránkou.

46min - Osvalda strieda Ganso a Pizarr
a strieda Mandžukič.
54min -
Jadsona strieda Ademilson.
55min -
1 : 0 Robben si po nakrátko rozohranom rohovom kope narazí loptu a jeho následný center si na zadnej tyči nájde Mandžukiča, ktorý otvára skóre zápasu.
56min -
Caia strieda Maicon.
59min - Robben
a strieda Müller.
63min -
Martíneza strieda Boateng, Danteho van Buyten a Schweinsteigera Kirchhoff.
64min - Fabricia strieda Evangelista.

66min - Alaba a
Müller si pár krát vymenia loptu, zakončenie Müllera ale míňa bránku.
67min - Kroosa strieda Shaqiri.
69min - Douglasa strieda Silva a Toloia Farias.
71min -
Shaqiriho ďalekonosnú strelu chytá brankár Ceni.
72min - Lahma strieda Weiser a hlavička Silvu letí nad našu bránku.

75min - Mandžukičovu "bombu" z boku vyráža brankár Ceni.
77min - Aloisia strieda Silvinho a po Shaqiriho prihrávke osamotený Weiser minie bránku.
78min - Ribéryho strieda Green.
87min -
2 : 0 keď sa už zdá, že sa zápas skončí tesným výsledkom, Shaqiri posiela strelu do tyče, k odrazenej lopte sa ale dostáva Weiser a tentokrát sa nemýli a posiela loptu do siete.
88min - Rafinha pristrčí v šestnástke útočníka hostí a hlavný rozhodca odpíska penaltu, ktorú však brankárovi hostí Cenimu Manuel Neuer vyrazí a naša obrana odkopne do bezpečia.
89min - Rafinh
u strieda Hojbjerg a Alabu Schmitz.

01/08/2013

zápas o 3.miesto

AC Milan - Sao Paulo 1 : 0 (0 : 0)

Gól: Kingsley Boateng (53.)

finále

FC Bayern - Manchester City 2 : 1 (0 : 0)

FC Bayern: Neuer - Lahm (90. Weiser), Martínez (67. Boateng), Dante (67. van Buyten), Alaba - Schweinsteiger (62. Kirchhoff) - Robben (57. Mandžukič), Thiago (57. Shaqiri), Kroos (59. Rafinha), Ribéry - Müller
Manchester City: Pantilimon - Zabaleta, Boyata, Kompany, Clichy - Milner, Fernandinho, Barry (46. Toure), Nasri - Negredo (73. Džeko), Jovetič (46. Navas)
Rozhodca: Wolfgang Stark (Ergolding)
Divákov: 68 000 (vypredané)
Góly: 0 : 1 Negredeo (61.), 1 : 1 Müller (66., penalta), 2 : 1 Mandžukič (72.)
Žlté karty: - / Boyata

2min - Robben krásnou prihrávkou nachádza Ribéryho, jeho strelu ale rankár Pantilion chytá.
5min - Ribéryho strela z prvej po centri Lahma, letí tesne vedľa bránky.
9min - Kroosovu strela spoza šestnástky vyráža brankár hostí.
16min - Robbenova strela letí vysoko nad bránku.
27min - Müllerova hlavička letí tesne vedľa bránky.
29min - Robbenovo typické zakončenie vyráža brankár Pantilion. Martínezova hlavička letí vedľa bránky.
32min - Jovetičova strela končí vedľa našej bránky.
33min - Na Ribéryho prízemnú krížnu prihrávku cez šestnástku nikto nedosiahne.
35min - Kompany v poslednej chvíli posiela pred Ribérym loptu na roh. Po jeho rozohraní hlavičkuje Schweinsteiger vedľa.
41min - ŽK pre Boyata po likvidačnom faule na Ribéryho.
44min - Negredovu hlavičku chytá Manuel Neuer.

46min - Jovetiča strieda Navas a Barryho Toure.
49min - Neuer vychytá v dobrej pozícii Nasriho.
50min - Kroosova strela letí nad bránku.
54min - Negredo hlavou pekne zakončuje, lopta našťastie triafa Manuela Neuera, ktorí ju reflexívne vyráža.
57min - Robben strieda Mandžukič a Thiaga Shaqiri.
59min - Kroosa strieda Rafinha.
61min -
0 : 1 Negredo dostane z vlastnej polovice dobrú prihrávku medzi Danteho a Martíneza a keďže Martínez ho iba "tieňuje", Negredo dokáže prízemnou strelou nechytateľne k vzdialenejšej tyči zakončiť.
62min - Schweinsteigera strieda Kirchhoff.
66min -
1 : 1 po Shaqiriho centri na Mandžukiča zahrá v šestnástke Zabaleta rukou a nariadenú penaltu bezpečne premení Thomas Müller.
67min - Martíneza strieda Boateng a Danteho van Buyten.
72min -
2 : 1 Müller posadí center na hlavu Mandžukiča a ten nezaváha a posiela nás do vedenia.
75min - Shaqiriho strelu spoza šestnástky vyráža brankár Pantilion.
81min - Mandžukičova strela z hranice šestnástky mieri do tyče.
88min - Džeko dostáva center za obranu, ale Manuel Neuer jeho gólovú strelu rukou vyrazí na roh.
90+1min - Lahma strieda Weiser.