Karl-Heinz Rummenigge o ... - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2014/2015


Karl-Heinz Rummenigge o ...08/08/2014

... ceste do USA: "Naše očakávania boli viac ako naplnené. Spropagovali sme Bayern, získali priateľov. Tím sa cítil úžasne."

... o Robertovi Lewandowskom: "On je absolútne prvotriedny hráč. Môžete vidieť, aké skvelé vlastnosti má. On nepotrebuje veľa príležitostí, aby strelil gól. Prakticky každý zápas strieľa gól. Je to útočník, s ktorým budeme mať ešte veľa zábavy."

... o Pepe Reinovi: "Odráža to, čo sme hľadali. Chceli sme brankára, ktorý má skúsenosti, je futbalový a tiež má určité vlastnosti. "

... o kádri: "Môže sa stať nanajvýš, že požičiame jedného alebo dvoch mladých hráčov na hosťovanie, pretože chceme, aby mali zápasovú prax."

... o otvorení sezóny v sobotu: "Pripadá mi to neuveriteľné, že predsezónne predstavenie je vypredané. Vždy sme sa čudovali, ak sa to poradilo Realu Madrid alebo FC Barcelona a teraz máme také v Mníchove!"

... o zápase o Nemecký Supercup v Dortmunde: "Verím, že to bude, ako vždy napínavé predstavenie, ako keď hrá Bayern Mníchov a Borussia Dortmund. Na druhej strane oba tímy nie sú práve v najlepšej forme. Ideme tam snažiť sa ukázať dobrú hru, ale nebudeme to preháňať."

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist