Žreb skupinovej fázy LM - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2014/2015


Žreb skupinovej fázy Ligy majstrov...28/08/2014

Dnes podvečer o 18:00 vyžrebovali v Monaku skupinovú fázu Ligy majstrov. Chvíľami sme mohli mať pocit, že
sledujeme reprízu minuloročného žrebovania. V skupine
E si zahráme s Manchestrom City, CSKA Moskva a AS Roma.

Ohlasy na žreb:
Karl-Heinz Rummenigge: "Je to ťažká, ale zaujímavá skupina. Musíme ísť od začiatku za svojim cieľom pre dosiahnutie vyraďovacej fázy. "

Matthias Sammer: "Tieto predkolá sú na úrovni Champions League. Normálne by ste mali mať aspoň jedného, možno aj dvoch jednoduchších súperov z predkola, ale to nie je tento prípad. Táto skupina je veľmi atraktívna, veľmi ťažké - ale tá pravá výzva pre nás. Musíme od začiatku diktovať hru a bude to pre nás dobré."

Philipp Lahm: "Nie je to ľahká skupina, ideme proti trom veľmi dobrým tímom, ako je anglický šampión Manchester City. Očakávam zvľášť náročné úlohy, ktoré musíme zdolať."

Thomas Müller: "Poznáme našich súperov z minulého roka, je to veľmi náročná skupina. AS Roma je určite iného kalibru než Viktoria Plzeň. Nie je to prechádzka, ale stále sme optimistickí, že môžme postúpiť."

Manuel Neuer: "Stretávame sa so známymi tímami. Nemáme k dispozícii žiadneho ľahkého súpera. Ale my vieme z predchádzajúceho roka, kde sme urobili chyby a môžeme to napraviť."

Arjen Robben: "Dostali sme krásnych súperov, ale samozrejme je to opäť veľmi ťažké. Pred nami skvelé večery v Lige majstrov, s ktorými sme veľmi spokojní."

Mehdi Benatia: "Som úplne spokojný so žrebom. Som veľmi rád, že sme narazili na Rimanov a znova uvidím svojich priateľov. Budú to nádherné zápasy."


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist