Rummenigge o ... - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2014/2015

Karl-Heinz Rummenigge o...07/02/2015

Karl-Heinz Rummenigge o...
... druhej polovici sezóny: "Nie sme nervózni, ale vieme, že sa musíme zlepšiť. Bayern Mníchov musí hrať ako Bayern Mníchov. Tak ako sme to praktizovali na jeseň. Hotovo, koniec! Potom bude ťažké nás poraziť. Ak ale budeme hrať ako vo Wolfsburgu, potom môžeme niekedy prehrať zápas."

... odvolaní proti stopke Jérôme Boatenga: "Nesúhlasíme s trestom na tri zápasy. Jérôme sa objaví osobne pri odvolacom konaní v pondelok. Že to musí stopka je jasné. Jérôme ale neurobil zlý faul. Červená karta bola v poriadku, pretože to bol posledný muž. Trest bol v poriadku, pretože to bola červená karta. Ale tri zápasy stop je veľa. Dúfam, že DFB pamätá na to, že by to bol trojnásobný trest. Je známe, že prezident DBF Wolfgang Niersbach niekoľko krát apeloval na FIFA kvôli trojitému trestu. Bolo by pekné, keby človek mohol brať DFB opäť vážne."

... emocionálnej reakcii Pepa Guardiolu na zápas na Schalke: "Pep neurobil nič zlé. Urobil niečo zrozumiteľné. Je lepší emocionálny tréner, než ten čo skôr sedí apaticky na lavičke. Je to len človek. Ale ja ho poznám. Bude sa v ďalších zápasoch v budúcnosti pravdepodobne držať o niečo viac späť."

... favoritovi na titul v Lige majstrov: "V súčasnej dobe existuje 16 klubov, z ktorých vidím aspoň polovicu ako uchádzačov o titul. Pre mňa sa skutočná Champions League začína až teraz systémom K.O. Musíte byť vo vrcholnej forme a koncentrovať sa na zápas s cieľom získať čo najviac. Robíme dobre, že hráme kolo za kolom, aby sme neurobili chybu, pokiaľ ide o stretnutie proti FC Šachtar Doneck a nebrali ho ako jednoduchý zápas. Zápasy sú ťažšie ako to jeden alebo druhý cíti."

... Udovi Lattekovi: "V roku 1974 som bol úplný nikto, ktorý tu dostal príležitosť. Vďaka Udovi Lattekovi som mohol hneď hrať. Vždy som ho videl ako veľkého trénera, ale aj ako dobrého chlapa. Mohli ste si pri ňom dovoliť občas nejaké veci, ale museli ste hrať dobrý futbal. Ak ste to neurobili, mohlo by to byť nepríjemné. Bol to dobrý chlap, tréner, ale aj človek."

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist