van Bommel do AC Milan - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2010/2011


Mark van Bommel do AC Milan.Mark van Bommel s okamžitou platnosťou prestupuje do talianskeho AC Milan. Holandský reprezentant požiadal vedenie Bayernu o okamžité skončenie zmluvy, platnej do 30.6.2011. Rozhodol sa vraj z čisto športových dôvodov. Po spoločnom sedení, ktoré sa uskutočnilo dnes doobedu, sa vedenie klubu FC Bayern, zastúpené Karl-Heinzom Rummeniggem, Karlom Hopfnerom a športovým riaditeľom Christianom Nerlignerom, rozhodlo Markovi vyhovieť.

Vyjadrenia:

Karl-Heinz Rummenigge: "Bola to Markova výslovná prosba, aby sme jeho zmluvu, zo športových dôvodov, predčasne ukončili a umožnili mu prestúpiť do AC Miláno. Mark bol vždy veľmi profesionálny, dôležitý a tiež úspešný hráč nášho klubu, ako aj skvelý kapitán. Vzhľadom na jeho zásluhy a služby, ktoré odvádzal v drese Bayernu sme Markovi vyhoveli. FC Bayern praje Markovi a jeho rodine všetko len to najlepšie do ďalších rokov v Taliansku."

Mark van Bommel: "Opúšťam Bayern so smútkom v srdci, ale so zdvihnutou hlavou. Chcel by som sa klubu a fanúšikom poďakovať za to, že som tu mohol stráviť 4 a pol nádherných a úspešných rokov. FC Bayern bude vždy mať veľké miesto v mojom srdci. Som pyšný na to, že som bol kapitánom a klub mi nestál v ceste. Som veľmi potešený prístupom pána Rummeniggeho, zasluží si rešpekt."

P.S. admina: Dovoľte, aby som sa za fcbayern.sk poďakoval Markovi za jeho dlhoročné kvalitné služby v našom mužstve a zároveň mu zaželal v novom pôsobisku veľa šťastia ako aj zdravia, nech sa mu v ďalších rokoch vyhýbajú zranenia a nech svojim futbalovým umením poteší ešte veľa fanúšikov, tak ako to robil v našom mužstve. Veľa šťastia a veľké ĎAKUJEME Mark!!!


Maťaš

Nieko
ľko tvárí Marka van Bommela:


foto: www.fcbayern.de a internet

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist