LM 1.kolo - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Reporty > jeseň 2014/2015


Liga majstrov

1.kolo
E skupina


streda
17/09/2014
20:45
Allianz Arena München

  

FC Bayern - Manchester City

1 : 0 (0 : 0)
Povedali po zápase:


Pep Guardiola: "Skupina je veľmi ťažká. Videli sme, čo urobil Rím. Som šťastný. Jednoducho sme hrali lepšie, na veľmi vysokej úrovni. Víťazstvo bolo zaslúžené. Na začiatku sme mali problémy s chytením rytmu hry a to najmä v strede ihriska, ale potom sme sa zlepšili. Som veľmi spokojný. Všetko bolo veľmi pozitívne."

Philipp Lahm: "Mali sme v prvej polovici, obrovské príležitosti. Počas 90 minút sme mali lepšie šance. Na začiatku sme mali nejaké problémy, lebo Manchester mal veľa loptu. Postupom času to ale bolo oveľa lepšie. Hrali sme s absolútnym top tímom, čo je nebezpečné. Mimochodom čo nie je. Pracovali sme dobre a sme radi, že sme vyhrali. Chceli sme začať víťazstvom a tak som samozrejme rád."

Jérôme Boateng: "Mali sme veľa šancí a verili sme až do konca. Lopta mi pre strele super sadla. Som rád za tím, že sme to dokázali. To je čistá radosť. Zaslúžil sme si vyhrať. City odohralo dobrý zápas. Bola to ťažká práca. Bol to prvý zápas pred domácim publikom a chceli sme vyhrať. Nebolo to dnes na výbornú, ale pridali sme ku koncu a boli za to odmenení."

Thomas Muller: "Nebolo divu, že je to ťažká práca. Vieme z minulosti, že to boli vždy napínavé zápasy. Majú veľkú kvalitu. Nakoniec sme vyhrali 1 : 0 a sme veľmi spokojní."

Ruben Cousillas (asistent trénera Manchester City): "Odohrali sme dobrý zápas. Na konci, keď to bolo prakticky dobré, sme dostali gól. To nás robí veľmi smutnými. Máme ešte päť zápasov, nie je žiadny dôvod, aby sme sa vzdali, môžeme stále vyhrať skupinu. Je to na nás."

Joe Hart (brankár Manchester City): "Domáci tím má vždy niekoľko výhod. Nepodarilo sa nám vybudovať dostatočný tlak. Boli sme blízko, ale nakoniec sa Jérômovi podarilo streliť rozhodujúci gól."

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist