Žreb 1.kola Nemeckého pohára - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2013/2014


Nemecký pohár - vylosovanie...15/06/2013

FC Bayern cestuje v prvom kole k štvrtoligovému Rehdenu.

Spomienky sú ešte celkom čerstvé. Je to 14 dní, čo korunoval Bayern v Berlíne na Olympiastadion svoj TRIPLE výsledkom 3:2 proti VfB Stuttgart. Tento moment ostane v pamäti naveky. Predsa sa futbalové mlyny točia aj naďalej, čaká nás sezóna 2013/2014 pod vedením trénera Guardiolu.

V sobotu večer bolo vylosované 1. kolo Nemeckého pohára. Výsledok: Obhajca titulu FC Bayern dostal na prvý súťažný zápas v sezóne za súpera BSV Schwarz-Weiß Rehden, v poslednom ročníku deviaty klub v severnej regionálnej lige v Niedersachsene. Zápas sa bude hrať týždeň pred štartom Bundesligy. Presné termíny zápasov pribudnú v nasledujúcich týždňoch.

Obec s 2000 obyvateľmi.

Posledné 2 roky boli vylosované pre Bayern kluby s druhej ligy (Regensburg, Braunschweig). Teraz príde na rad opäť súper z nižšej ligy. BSV Schwarz-Weiß je pre Bayern jedna veľká neznáma. Ešte nikdy sa tieto 2 kluby nestretli.

Rehden je Obec v Niedersachsene, momentálne s 2000 obyvateľmi. Kedže štadión v tejto obci má kapacitu "len" 4.350 miest, predpokladá sa, že zápas sa presunie na nejaký väčší štadión.

Rehdenu sa podarilo prebojovať sa do Nemeckého pohára 2. krát v klubovej histórii. Pred desiatimi rokmi sa stretli s mníchovským mužstvom TSV 1860. Zápas prehrali jasne 1:5.

Zo stránky fcbayern.de preložil Ondro.
Ďakujeme!

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist