LM 5.kolo - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Reporty > jeseň 2011/2012


Liga majstrov

5.kolo
A skupina


utorok
22/11/2011
20:45
Allianz Arena München

     

FC Bayern - Villarreal CF

3 : 1 (2 : 0)

pozri aj Aktuality/Novinky/2011/2012/O splnenom snePovedali po zápase:
Karl-Heinz Rummenigge: "Vyhrali sme skupinu, preto môžem tímu a trénerovi zložiť kompliment. Urobili sme, čo sme potrebovali urobiť a vyhrali sme skupinu. To je úžasné."

Jupp Heynckes: "Bolo veľmi dôležité, aby sme dnes mohli jednoznačne vyhrať skupinu. Bola to veľmi ťažké skupiny so štyrmi tímami, z najlepších líg v Európe. Dnes nás pobzbudil skorý gól Francka Ribéryho. Hrali sme dobre."

Mario Gomez: "Sme veľmi hrdí a šťastní, že už pred posledným kolom ame vyhrali skupinu. Celkovo vzaté, sme veľmi radi, že sme vyhrali zápas, ktorý sme chceli. V kritických chvíľach sme hrali dobre."

Toni Kroos: "Chceli sme odčiniť porážku proti Dortmundu. Urobili sme to. Využili sme chyby. Ale boli tam fázy, horšie fázy a to by sa nemalo stať. Hrali sme ale koncentrovane."

Arjen Robben: "Je dôležité, aby som znovu získal rytmus. Niečo to mu ešte stále chýba, ale mám z toho dobrý pocit. Musím tiež poďakovať klubu a trénerovi, že mi dajú dôveru. Dnes sme dominovali a tvorili hru. Ak by sme boli trochu dôslednejší, víťazstvo by bolo ešte vyššie."

Juan Carlos Garrido (Villarreal tréner): "Samozrejme sme chceli zápas vyhrať, hoci sme hrali proti silnému súperovi. Aj keď sme prehrali 1 : 3 ukázali slušnú hru. Budeme sa odvýjať z tejto hry."

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist