Hublot a FC Bayern - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2011/2012


Hublot a FC Bayern.
90 minút pred výkopom zápasu proti Kaiserslauternu, bol v Presenterbox Allianz Arény predstavený nový partner FC Bayern, svetoznámy výrobca švajčiarskych hodiniek, spoločnosť Hublot. Zaujal najmä 20 minútový emotívny prejav generálneho riaditeľa Jeana-Clauda Bivera, ktorý hovoril inšpirujúce slová o tom, čo spája FC Bayern a Hublot.


Jean-Claud Biver: "Bayern nie je futbalový klub. Bayern je legenda, známa po celom svete. Mýtus, emócie, skoro ako kostol. Spoločnosť s vlastnou kultúrou, značka. Bayern má kvalitu, úspech, tradície. Všetko, čo máme spoločné. Bayern je ideálny partner pre Hublot. A tak som si myslel, že by sme sa mali znovu stretnúť."

Karl-Heinz Rummenigge: "Nikdy som nepočul taký citový prejav. Ak po v prvom polčase nepôjde, cez prestávku ho budem musieť dostať do kabíny."


Jean-Claud Biver a Karl-Heinz Rummenigge, sa stretli už v 80. rokoch, keď Karl-Heinz navštívil továreň na hodinky, ktorú potom  Biver viedol.

Karl-Heinz Rummenigge:
"Vtedy som sa na to pozeral inak. Počas môjho pôsobenia v Miláne (1984-1987), on bol napadnutý vírusom "hodinky". Mal som v mojom živote iba tri milostné vzťahy, moju ženu, futbal a hodinky. Sme veľmi hrdí a šťastní. Je to veľmi dôveryhodné partnerstvo medzi dvoma veľkými značkami. Spolupráca, je najmä zásluhou generálneho riaditeľa Andreasa Junga," povedal vášnivý zberateľ hodiniek.

Jean-Claud Biver: "Chceme budovať tento vzťah na dlhú dobu. Chceme s Bayernom do svete. Do Ázie, do Ameriky. Samozrejme chceme rozvíjať hodinky. Som hrdý na to, že jedného dňa, budem mať na ruke Bayern hodinky. To bude viditeľným znamením nášho partnerstva. Som tak nadšený v tejto aréne. Všade človek vidí kvalitu Bayernu."

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist