Preußenstadion Münster

Preußen Münster - FC Bayern

1
: 4 (0 : 2)

Na zápas 1.kola Nemeckého pohára proti treťoligovému Preußen Münster nastupujeme v zostave: Neuer - Boateng, Dante, Badstuber - Shaqiri, Lahm, Alaba, Bernat - Müller, Götze - Lewandowski.

4min - Alabova strela je zrazená domácou obranou na roh.
6min - Shaqiriho centrovanú loptu posiela Lewandowski hlavou nad bránku.
7min - Krohneho strela letí do rúk Manuela Neuera.
8min - Shaqiriho center nedokáže Götze ani na dvakrát dopraviť do bránky.
12min - gólovú strelu
Reichweina vyráža Neuer na roh.
14min - strela
Reichweina letí vysoko nad bránku.
19min -
0 : 1 Lewandowski odcentruje a nikým nekrytý Götze posiela hlavou loptu do bránky.
29min -
0 : 2 po nepodarenej narážačke Lewandowského s Lahmom sa lopta po teči od domáceho obrancu dostáva k Müllerovi, ktorý má dostatok času na presné zakončenie.
31min - nepresná strela Reichweina letí nad bránku.
34min - Bernatovu strelu vyráža brankár Masuch.
37min - Shaqiri vidí ŽK za faul na Truckenbroda.
45min - strela Reichweina letí vysoko nad bránku.

49min - tečovaná strela Hoffmanna letí vedľa bránky.
50min - po kolmici na Lewandowského je pri lopte skôr domáci brankár.
52min -
0 : 3 Alaba z 25 metrov nechytateľnou strelou pod brvno domácej bránky zvyšuje skóre na rozdiel triedy.
54min - Lewandowského slabú strelu chytá domáci brankár.
56min - Shaqiriho strieda Pizarro.
64min - brankár Masuch vyráža strelu Bernata na roh.
74min -
0 : 4 Müller vysúva Pizarra a ten s prehľadom prelobuje brankára domácich.
79min - Lahma strieda Gaudino a Badstubera Rode.
88min - Riedelovu strelu zblokuje Gaudino na roh.
89min -
1 : 4 Boateng zahrá podľa hlavného rozhodcu Winkmanna rukou a nariadenú penaltu Krohne bezpečne premení.
90+1min - Heitmeier ako posledný hráč fauluje Lewandowského, vidí ČK a je odpískaná penalta. Loptu si na biely bod postaví faulovaný Lewandowski, žial iba potvrdí, že faulovaný hráč nemá ísť kopať penaltu a tak ju trestuhodne zahodí.
90+3min - hlavný rozhodca odpíska koniec stretnutia.