Lahm a Müller predĺžili zmluvy - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2014/2015


Lahm a Müller predĺžili zmluvy...11/06/2014

Krátko pred začiatkom MS a najmä po rôznych špekuláciách ohľadne odchodov niektorých opôr, dnes prišla z klubu potešujúca informácia. Vedenie predĺžilo spoluprácu s dvojicou veľkých opôr. Nové zmluvy podpísali nemeckí reprezentanti Philipp Lahm a Thomas Müller. Obaja podpísali predĺženie súčastných zmlúv o ďalšie 2 roky. V prípade Philippa to je aktuálne do 30. júna 2018 a v prípade Thomasa do 30. júna 2019.

Karl-Heinz Rummenigge (generálny riaditeľ FC Bayern München AG): "Obaja, Philipp Lahm aj Thomas Müller sú veľmi dôležitými stavebnými kameňmi FC Bayern. Obaja zostali lojálni ku klubu od začiatku ich kariéry a budú hrať hlavnú úlohu aj v budúcnosti. Sme veľmi radi, že obaja hráči sa dlhodobo rozhodli pre Bayern Mníchov. Teraz by som rád Philippovi a Thomasovi zaželal úspešné majstrovstvá sveta v Brazílii a pri ceste nemeckého národného tímu k získaniu titulu im držím palce."

Philipp Lahm: "Ako klub, tak aj ja sme sa v zásade v rovnakej dobe rozhodli pokračovať v rokovaniach o predĺžení zmluvy. Je to určite moja posledná zmluva, skončím svoju kariéru v Bayern. To bol vždy mojím prianím. Som veľmi rád a aj veľmi šťastný."

Thomas Müller: "Som veľmi šťastný, že som podpísal predĺženie zmluvy do roku 2019 krátko pred World Cup. Absolvoval som veľmi dobré rokovania s predstaviteľmi klubu, kde som si uvedomil, že som na správnom mieste. Mám pocit, že budem dôležitou súčasťou plánov klubu. FC Bayern Mníchov je od roku 2000 mojim klubom a bude tomu tak aj naďalej v najbližších rokoch."

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist