Ohlasy médií na prvé semifinále - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2012/2013


Ohlasy európskych médií na prvý semifinálový zápas
Ligy majstrov proti Barcelone.
NEMECKO:
Bild:
"Semifinálová demontáž Barcelony v podaní Mníchovčanov. Európa sa teraz opäť trasie pred Bayernom. Kto dokáže zastaviť rekordného nemeckého majstra? Po galapredstavení a výhre 4:0 má Bayern na 99 percent isté finále vo Wembley."

Kicker: "Historické víťazstvo, Bayern rozložil Barcelonu. V prvom semifinále deklasoval Kataláncov 4:0 a všetci v Mníchove hovoria o magickom večere".

DPA: "Bayern si urobil z Barcelony trhací kalendár a má na dosah finále. Hrdinom zápasu sa stal dvojgólový Thomas Müller, ďalšie dva presné zásahy pridali vo vypredanej Alianz aréne Mario Gomez a Arjen Robben."

Die Welt: "Bayern na ihrisku dominoval a demontoval Barcelonu - napriek Hoenessovi. Semifinálové víťazstvo 4:0 má historický charakter. Bayern ukázal, že po 12 rokoch má opäť veľkú chuť vyhrať Ligu majstrov."

Kicker: "Historické! Bayern rozobral Barcelonu na malé kúsočky. Bavori ponížili Barcelončanov."

Süddeutsche Zeitung: "Bayern na ceste byť číslo jeden vo svetovom futbale."

ŠPANIELSKO:
Marca:
"Debakel pochoval šance Barcelony na finále Ligy majstrov. Uplynulo už takmer 20 rokov, odkedy dostali Katalánci takúto facku. Vo finále Ligy majstrov proti AC Miláno "vyfasovali" tiež štvorku."

Mundo Deportivo: "Katastrofa v Mníchove. Barcelona bola v Alianz aréne na nepoznanie. Obrana produkovala fatálne chyby a útok s hviezdnym Messim prakticky neexistoval."

AS: "Barcelona, koniec cyklu. Absolútna dominancia nemeckého tímu, Bayern prevýšil súpera fyzicky i takticky. Polemiku vyvolali sporné verdikty maďarského rozhodcu Kassaia, ktorý odpustil Barcelone dve jedenástky za dve ruky v šestnástke."

OSTATNÉ:
BBC (Anglicko):
"Bayern Mníchov potvrdil svoj status rastúcej európskej mocnosti nemilosrdným rozobratím favorizovanej Barcelony. Nový bundesligový šampión predvádza pod vedením Juppa Heynckesa nádherné futbalové divadlo."

The Sun (Anglicko): "Bayern vygumoval Messiho i Barcelonu."

La Gazzetta dello Sport (Taliansko): "Bayern pohltil Barcelonu v prvom semifinále Ligy majstrov. Je jednou nohou vo Wembley."

Corriere dello Sport (Taliansko): "Dvaja giganti si vymenili úlohy. Bayern strieda Barcu v pozícii najlepšieho."

L'Equipe (Francúzsko): "Mníchov ako vo sne. Allianz aréna zažila bláznivú noc. Bayern nedal šancu Barcelone."

iDnes.cz (ČR): "Barcelona na kolenách, Bayern jej v Lige majstrov uštedril zdrvujúci debakel."

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist