20:45
Stade Nord Lille Métropole

Lille OSC - FC Bayern

0 : 1 (0 : 1)

Na tretí zápas F-skupiny Ligy majstrov proti francúzskemu Lille OSC nastupujeme v zostave: Neuer - Badstuber, Boateng, Dante, Lahm - Martínez, Schweinsteiger - Ribéry, Kroos, M
üller - Mandžukič.

20min -
0 : 1 Müller bezpečne premieňa pokutový kop po faule Digneho na Lahma.
22min - Rouxovu šancu zmarí Badstuber.
32min - Boanteng vidí ŽK.
33min - Sidibé vidí ŽK po faule na Ribéryho.
45min - Pedretti a Martínez vidia ŽK.

46min - Ribéry kvôli menšiemu svalovému zraneniu prenecháva miesto na ihrisku Shaqirimu.
53min - Digne vidí ŽK.
55min - domáci striedajú Kaloua za Payeta.
58min - po spolupráci Kroos-Shaqiri, končí blokovaná lopta po strele asi z 15m na rohu.
60min - Kroos vysoká strela zo strednej vzdialenosti nemôže ohroziť domácu bránku.
70min - Mandžukič vidí ŽK.
77min - Lahm potiahne loptu do šestnástky a prihráva ju dobre postavenému M
üllerovi, ktorý loptu asi zo 6 metrov posiela vedľa bránky. Roux prepúšťa miesto na ihrisku Mendesovi.
79min - Mendesovu strelu zbolkuje naša pozorná obrana.
81min - Kroosa strieda Gustavo.
84min - strelca gólu M
üllera strieda Alaba.
90min - Schweinsteiger a Shaqiri vidia ŽK. Domáci striedajú Pedrettiho za Rozehnala.

Jupp Heynckes: "Aj takéto zápasy musíme vyhrávať. Bolo to víťazstvo práce, pretože sme nehrali dobre. Ale tím bojoval a nakoniec zaslúžene vyhral boj. Takže budete musieť niekedy byť spokojný s takýmto výkonom. Dôležité, že vyhráte tieto zápasy."

Franck Ribéry:
"Nebol to dnes jednoduchý zápas. Niekedy nemusíte hrať dobre, ale je dôležité, že sme získali tri body. My všetci sme spokojní. To sú tri body. V ďalšom zápase doma proti Lille musíme hrať lepšie."

Thomas Müller:
"Lille hralo veľmi dobre, vždy sa snažil hrať s dlhými loptami a štadión tu mal tiež svoj účinok. Bolo to veľmi ťažké. Je prekvapivé, že Lille má stále nula bodov."

Rudi Garcia (tréner Lille):
"Blahoželám mojim hráčom! Bayern je skvelý tím, ale my sme vedeli, že možeme odohrať vyrovnaný zápas. Na začiatku sme bránili dobre. Ale ak chcete vyhrať, musíte dať gól. Tak dlho, ako je to matematicky možné, budeme pokračovať v boji o postup. K tomu však musíme vyhrať v Mníchove."