18:30
 Commerzbank-Arena Frankfurt

Eintracht Frankfurt - FC Bayern

0 : 4 (0 : 1)

Na posledný zápas pred ďalšou reprezentačnou prestávkou a zároveň na zápas 11.kola Bundesligy vo Frankfurte nastupujeme v základnej zostave: Neuer - Rafinha, Boateng, Dante, Bernat - Lahm, Alonso - Götze, Müller, Ribéry - Lewandowski.

1min - Müller sa rúti sám na brankára Wiedwalda, hľadá však prihrávkou lepšie postaveného Lewandowského, ten však na loptu nedosiahne.
2min - Meierova strela letí nad našu bránku.
16min - Alonsov center posiela Müller hlavou do rúk domáceho brankára.
22min -
0 : 1 Müller sa rúti sám na brankára, ten je ale pri lopte skôr. Z následného útoku Lewandowski vysúva Ribérho, ten prihráva pred bránku Müllerovi a ten na druhý pokus prepasíruje loptu do siete.
32min - Chandler vidí ŽK.
38min - Aigner vidí ŽK po faule na Ribéryho.
40min - Manuel Neuer a Dante spoločne zblokujú zakončenie Hasebeho.
41min - priamy kop Meiera vyráža Manuel Neuer.
43min - prihrávka Bernata na Müllera prejde až k Lewandowskému, ktorý si ale od prekvapenia pred zakončením príliš predkopne loptu.
44min - Aignerovu strelu zblokuje Bernat na roh.
45min - koniec 1.polčasu.

60min - Stenderova halvička letí vedľa bránky.
64
min –
0 : 2 Lahm prihráva Ribérymu, ten Lewandowskému, ktorý však loptu minie, za ním stojací Müller už ale nie a tak strieľa svoj dnešný druhý gól.
66min - Ribéry vidí ŽK za faul na Hasebeho.
67min -
0 : 3 Ribéry rýchlo vhodí aut na Götzeho, ten prihrávkou za obranu vysúva Müllera, ktorý svojim zakončením dovŕši svoj hattrick. Domáci striedajú Stenderu za Kittela.
68min - Lewandowského strieda Robben.
72min - Lahma strieda Rode.
76min - Ribéryho strieda Shaqiri, ktorý hneď po príchode na ihrisko posiela center Rafinhu z prvej nad bránku.
82min - Aignera strieda Piazon.
86min -
0 : 4 Boatengova strela po rohovom kope konči vedľa bránky. Pri nasledujúcej akcii sa Robben prekľučkuje obranou, jeho zakončenie ale domáci brankár vyráža. Robben sa ale následne opäť dostane k lopte, prihráva ju Rodemu, ktorého zakončnie tečuje Shaqiri do bránky.
90min - Robben po svojej typickej akcii posiela loptu tesne vedľa bránky. Domáci striedajú Hasebeho za
Ignjovského. Hlavný rozhodca ukončí dnešný zápas.

Pep Guardiola: "Je vždy ťažké hrať proti tímu Thomasa Schaafa. Oni boli veľmi agresívni v obrane. Mali sme niekoľko problémov s naším nastavením. Posledných 20 minút bol úplne iný zápas."

Thomas Schaaf (tréner Eintrachtu Frankfurt): "Až po 0 : 2 sme boli aj v hre. Boli sme statoční. Čo nám dnes chýbalo je, že nezatlačíme súpera viac do úzkych. Štyri góly samozrejme bolia, ale s hrou môjho tímu môžem byť spokojný."

Marco Russ (Eintracht Frankfurt): "Celému svetu sa hrá proti Bayernu ťažko. Hrali sme od prvej minúty s veľkým rizikom, pretože sme chceli napádať čo najskôr."

Timothy Chandler (Eintracht Frankfurt): "Proti Bayernu je to vždy skvelý zápas. Fanúšikovia prišli a nehrali sme zle. Je to potom ale hanba, keď na konci je potom skóre tak vysoko."