15:30
Imtech Arena Hamburg

Hamburger SV - FC Bayern

0 : 0

Na zápas 4.kola Bundesligy s Hamburgerom SV, aktuálne posledným mužstvom tabuľky, ktoré navyše doteraz nestrelilo ani gól nastupujeme v základnej zostave: Neuer - Rafinha, Boateng, Dante, Bernat - Lahm - Hojbjerg, Alaba - Müller, Pizarro, Shaqiri.

18min - Diekmeier dobre centruje pred bránku, ale Dante odvracia loptu na roh.
20min - Rafinhov center pred bránku posiela Pizarro vysoko nad.
27min -
Lasogga sa dostáva do šance, Manuel Neuer ale včasným vybehnutím zmarí črtajúcu sa šancu.
33min - Bernatovu strelu boxuje do bezpečia brankár Drobný.
36min - držanie lopty 34%-66% v náš prospech.
45min - Stieberom tečovanú strelu chytá Neuer. Arslan vidí ŽK za faul na Bernata.

48min - Nicolai Müller sa dostáva do obrovskej šance po "nestíhaní" Danteho s Boatengom a zlom vybernutí Manuela Neuera, lopta letí našťastie vedľa bránky.
53min - Hojbjerga strieda Alonso. Lahmovu gólovú strelu vyráža brankár domácich. Alabova strela letí vysoko nad bránku.
59min - Nicolai Müller vidí ŽK za faul na Danteho.
61min - Rafinhu strieda Götze.
66min - striedajú obe mužstvá. Shaqiriho strieda Lewandowski a Arslana Jiráček.
67min - Westermann takmer prelobuje Neuera.
74min - Müllerova tečovaná strela končí vedľa bránky.
76min - Lasoggu strieda Green.
82min - Behrami vidí ŽK za faul na Bernata. Boatengov ďalekonosný strelecký pokus mieri vysoko nad bránku.
85min - Holtbyho strela letí vysoko nad bránku.
86min - Bernatov center hlavičkuje Pizarro iba do rúk brankára Drobného.
87min - Nicolaia Müllera strieda Steinmann.
88min - Müller sa po chybe Djouroua dostáva do šance, Djourou svoju chybu ale napraví a loptu mu v poslednej chvíli vypichne.
90min - nadstavený čas budú 4 minúty.
90+1min - Hojbjerg vidí ŽK za vbehnutie do ihriska, keď sa snaží podaním lopty urýchliť zdĺhavú rozohrávku domácich.
90+4min - Manuel Neuer vidí ŽK za hranie rukou mimo pokutového územia, keď musí naprávať svoje chybné vybehnutie.

Pep Guardiola: "Nebolo ľahké sa dostať do hry po zápase Ligy majstrov proti Manchestru City. V druhej polovici to bolo trochu lepšie, ale bohužiaľ sme si nevytvorili lepšie šance. Musíme teraz pokračovať v práci do decembra je pred nami tvrdá doba."

Philipp Lahm: "Nemôžeme byť spokojní po bezgólovej remíze. V druhej polovici sme mali možnosť vyhrať zápas, ale najmä v prvej polovici, to bolo príliš málo. V utorok musíme vyhrať."

Manuel Neuer: "V podstate chceme vyhrať vždy a všade. Ale začali a zapli sme trochu neskoro. V tomto zmysle musíme byť spokojní s jedným bodom."

Joe Zinnbauer (HSV tréner): "Úctu tímu. V našej situácii, získať bod proti Bayern, všetka česť. Bolo vidieť, že tím je v top stave. Dnes to bol tímový duch. Fanúšikovia musia ísť domov šťastní."

Lewis Holtby (HSV): "Dnes sme ukázali absolútnu vôľu. Začalo to už v kabíne a bolo to vidieť aj na ihrisku, pretože sme všetci bojovali jeden za druhého."