15:30

FC Bayern -
VfB Stuttgart

1 : 0 (0 : 0)

Na posledný zápas Bundesligy v sezóne 2013/2014 proti VfB Stuttgart nastupujme v základnej zostave: Neuer - Rafinha, van Buyten, Dante, Alaba - Martínez, Schweinsteiger - Müller, Kroos, Robben - Mandžukič.

1min – už po 13s hry sa do zakončenia dostáva Müller, ktorý posiela center Alabu z prvej tesne vedľa bránky.
9min – Kroosova strela končí vedľa bránky.
10min – Cruezova strela letí vysoko nad našu bránku.
13min – Traorého strela končí tečovaná na rohu.
21min – Boka vidí ŽK za faul na Robbena.
22min – ŽK pre Kroosa za faul na Traorého.
24min – Mandžukičovu gólovú strelu vyráža Ulreich na roh.
28min – Mandžukičova hlavička končí vedľa bránky. Schweinsteigerova hlavička končí vedľa bránky.
33min – po Mandžukičových nožničkách zahrá obranca hostí vo výskoku v šestnástke rukou, penalta sa ale nepíska.
34min – Müllerova hlavička letí tesne vedľa bránky.
37min – zraneného Schweinsteigera strieda Hojbjerg, kapitánsku pásku si berie Manuel Neuer.
39min – Robbenov priamy kop letí priamo do náručia brankára Ulreicha.
45min – po viacerých nevyberavých zákrokoch, po ktorých hrozí Bokovi druhá ŽK sa stréner hostí rozhodne ho vystriedať. Na ihrisko prichádza Didavi.

53min - Hojbjergova strela spoza šestnástky končí vedľa bránky.
56min - Martíneza padá v šestnástke po pristrčení Ibiševičom, penalta sa ale nepíska.
61min - Robbenovu gólovú strelu vyráža brankár Ulreich.
64min - Mandžukiča strieda Pizarro.
65min - hostia striedajú Ibiševiča za Cacaua.
67min - Dante vidí ŽK za faul na Cacaua.
75min - Alaba prihráva Pizarrovi, ten prestrelí bránku. Didavi vidí ŽK za faul na Hojbjerga.
76min - Müller je v šestnástke jemne pristrčený stopérom hostí, penalta sa ale nepíska.
78min - hostia striedajú Maxim za Wernera.
86min - center za obranu si výborne spracuje Robben, ocitne sa sám pre Ulreichom, loptu však trafí iba do brankára hostí.
87min - Robben padá v šestnástke, penalta sa nepíska a následnú Alabovu strelu z uhla vyráža Ulreich.
90+2min -
1 : 0 center Martíneza odvráti obrana hostí iba i Pizarrovi, ktorý si loptu spracuje a strelou spoza šestnástky prestrelí Ulreicha.
90min - hlavný rozhodca odpíska koniec dnešného zápasu ako aj koniec bundesligovej sezóny 2013/2014.

Pep Guardiola: "Som veľmi hrdý. Potom tak úspešnej sezóne vlani, je to veľmi dobré. Pre Katalánca, ako som jam je to prvýkrát niečo zvláštne."

Philipp Lahm: "Každý titul je niečo krásneho. Máme titul, teraz chcú druhý v pohári. Je to dobrá sezóna, či už to bude veľmi, veľmi dobrá, sa rozhodne v sobotu vo finále pohára."

Arjen Robben: "Je to už tak dávno, čo sme vyhrali šampionát - teraz môžeme konečne oslavovať. Je to krásne. Teraz je pred nami už len finále. Môžeme uzavrieť top sezónu ak vyhráme. Toto finále pohára bude pekný zápas. My všetci, dokonca aj fanúšikovia v Nemecku, sa na to tešíme."

Claudio Pizarro: "Bolo dôležité, že sme dnes vyhrali. Takto môžeme správne oslavovať. Publikum bolo tento rok skvelé. A my sme veľmi hrdí na to, čo sme získali."

Dante: "Som veľmi potešený. Veľmi, veľmi tvrdo sme v tejto sezóne pracovali. Ale ešte sme neskončili. Teraz musíme ešte raz vyhrať. Od začiatku sezóny sme sa dobre pripravovali na pohárové finále."

Toni Kroos: "Stali sme sa oprávnene majstrom. Pohárové finále nemá favorita. Hráme o týžd. Do tej doby musíme byť v najlepšej forme."