Liveticker pred 2.semifinále LM - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2013/2014


Liveticker pred druhým semifinále Ligy majstrov...

  


28/04/2014

9:55 - Dobré ráno! Zatiaľ je na Säbener Straße pokoj pred búrkou. Tréning našich chlapcov je na programe o 16:00. Na 11:00 je naplánovaná záverečná tlačová konferencia za účasti Pepa Guardiolu, Arjena Robbena a Davida Alabu.

11:00 -
V Allianz Arene mnoho novinárov z celého sveta čaká na Pepa Guardiolu, Arjena Robbena a Davida Alabu. Mediálny riaditeľ Markus Hörwick oznámil, že na duel medzi Bayernom a Realom sa akreditovalo 880 zástupcov médií.

11:22 - Ako prvý odpovedajú na otázky Arjen Robben a David Alaba. "Sme stále hlad, a vieme, že môžeme prepisovať históriu. Potrebujeme zajtra aj našich fanúšikov," povedal Robben. "Mám dobrý vnútorný pocit, ale musíme to potvrdiť na ihrisku," povedal Alaba. "V minulom roku proti Barcelone ste videli, čo môže ponúknuť verejnosti. Bolo to tu peklo. Vieme, že fanúšikovia sú zajtra za nami," dodal David.

11:57 - Pep Guardiola: "Teším sa na veľkú náladu zajtra v Allianz Arena. Očakávam vynikajúcu podporu od fanúšikov, ale hráči musia hrať na ihrisku. Prehrávame 0 : 1, potrebujeme na postup viac ako jeden gól. To je všetko, nie je to jednoduché, ale urobíme pre postup všetko."

12:05 - Real Madrid je teraz na ceste do Mníchova. O 12:30 dorazia. Vedúci delegácie z Madridu prezident Florentino Perez a tréner Carlo Ancelotti doniesli do Mníchova 20 hráčov: Casillas, Diego López, Jesús, Varane, Pepe, Ramos, Coentrão, Marcelo, Carvajal, Nacho, Bale, Xabi Alonso, Casemiro, Modric, Di María, Isco, Illarra, Cristiano Ronaldo, Benzema, Morata. O 18:30 sa bude konať tlačová konferencia v Allianz Arene. Potom (okolo 19:00) bude nasledovať záverečný tréning.

14:03 - V Allianz Arene práve beží príprava na veľkú choreografiu fanúšikov. Viac nemôžeme povedať. Štadión je samozrejme vypredaný (68.000 divákov), očakáva sa cca 3500 fanúšikov Realu.

16:10 - Posledný tréning sa začal. Na ihrisku sú všetci nezranení hráči, opäť aj Daniel van Buyten, ktorý naposledy chýbal.

17:30 - Pred pár minútami Pep Guardiola ukončil tréning fúknutím do píšťalky. Hŕstka hráčov ešte stále strieľa na bránku, ale aj oni čoskoro zmiznú priamo do kabíny. Po sprchovaní nasleduje prechod do hotela, kde chráči zotrvajú až do zajtrajšieho odchodu na zápas. Teraz držte palce - a Bayern dotlačíme zajtra večer do finále! Prajem vám pekný večer!

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist