Tlačová správa FC Bayern - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2014/2015

Tlačová správa FC Bayern.17/04/2015

FC Bayern Mníchov s poľutovaním konštatuje, že prijalo rozhodnutie tímu doktora Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrta o ukončení spolupráce s FC Bayern. Konkrétne, Dr. Müller-Wohlfahrt, ale aj jeho tím odviedli neuveriteľnú prácu pre klub a hráčov v posledných rokoch. Za toto im patrí naše úprimné poďakovanie. Bayern bude hľadať v oblasti zdravotníctva v klube okamžité riešenie. Do tej doby bude Dr. Volker Braun, špecialista na ortopédiu a úrazovú chirurgiu a športové lekárstvo sprevádzať tím FC Bayern počas jeho zápasov.

Reakcia fcbayern.sk:
fcbayern.sk s rozčarovaním sleduje a príjma udalosti, ktoré sa momentálne v našom klube dejú. So smútkom sme prijali aj informáciu o rezignácii lekárskeho tímu na čele s doktorom Müller-Wohlfahrtom. Nechceme sa ale stavať do pozície vynášača rozsudkov, pretože mám táto pozícia neprináleží...

Chceme sa ale veľmi úprimne a s obrovskou úctou poďakovať doktorovi Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrtovi a jeho tímu, za jeho dlhoročnú lekársku starostlivosť na špičkovej úrovni. Aj vďaka nej totižto dosiahli naši hráči významné úspechy vo svete futbalu. Prajeme v ďalšom profesionálnom aj osobnom živote všetko len to najlepšie, hlavne veľa, veľa, veľa šťastia a zdravia.

Obrovské ďakujeme za všetko PÁN DOKTOR HANS-WILHELM MÜLLER-WOHLFAHRT!!!


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist