20:30

FC Bayern
- 1.FC Kaiserslautern

5 : 1 (2 : 0)

Na semifinálový zápas Nemeckého pohára druholigovému 1.FC Kaiserslautern nastupujeme v základnej zostave: Raeder - Lahm, Boateng, Dante, Alaba - Kroos, Schweinsteiger - Robben, Müller, Ribéry - Mandžukič.

5min - Müllerova strela letí vysoko nad bránku.
9min - Schweinsteiger odcentruje a Müllerovu hlavičku zastaví brvno bránky hostí.
12min - Mandžukičova strela letí vysoko nad bránku.
23
min -
1 : 0 Robben odcentruje rohový kop priamo na hlavu Schweinsteigera a ten otvára skóre stretnutia.
32min -
2 : 0 Robbenov prihráva Kroosovi a ten strelou "placírkou" spoza šestnástky obstrelí brankára Sippela.

50min -
3 : 0 Robben je faulovaný Heintzom a nariadenú penaltu bezpečne premení Müller.
52min - strela Zollera končí vedľa našej bránky.
54min - Ribéryho strela letí vysoko nad bránku.
56min - Dick vidí ŽK za faul na Ribéryho.
60min -
3 : 1 Dick odcentruje, Boateng nepokryje Zollera a ten hlavou znižuje.
61min - Robbena strieda Götze.
67min - Mandžukič prihráva Götzemu, ten ale prestrelí bránku.
68min - hostia striedajú Löweho za Fortounisa.
75min - Schweinsteigera strieda Martínez.
77min - Jenssena strieda Idrissou.
78min -
4 : 1 Götze vysúva Mandžukiča a ten strelou vedľa brankára Sippela pohodlne skóruje.
80min - strelca gólu Zollera strieda Lakič.
81min - Alabu strieda Rafinha.
82min - Götzeho odcentruje na Mandžukiča, ten ale osamotený pred bránkou, hlavou nepochopiteľne minie.
90min -
5 : 1 s naplnením riadneho hracieho času vysunie Ribéry "pätičkou" Götzeho a ten uzatvára skóre stretnutia, pretože následne hlavný rozhodca Kinhöfer odpíska koniec zápasu.

Pep Guardiola: "Kaiserslautern hral od začiatku veľmi statočne. Mali sme problémy s držaním lopty. Urobili sme krok vpred, pokiaľ ide o tímový duch. Som rád, za to, ako sme bojovali."
Matthias Sammer: "Sme radi, že sme vo finále, ale ja nie som šťastný z toho, ako hráme. Robíme veľa chýb v koncentrácii, máme relatívne malú skupinovú dynamiku. Asi potrebujeme trochu popálenia a tiež mať odvahu riešiť tieto veci so sebou. Dali sme po domácich majstrovstvách dostatok priestoru oddych, ale ak budeme pokračovať, tak ako teraz, bude ťažké získať ešte nejaký titul. Ak to urobíme tak, ako sme hrali o titul, potom budeme všetci v dobrej situácii."
Toni Kroos: "Naše dva góly nám urobili dobre. Do tej doby sme boli takmer bez akejkoľvek šance a nešlo to hladko. Potom sme už boli trochu viac voľný a hrali sme lepšie. Teším sa na finále."
Kosta Runjaic (tréner 1.FC Kaiserslauternu): "Gratulujeme k dosiahnutiu finále! Môžem urobiť môj tím vám nedivím. Urobili sme dobrú publicitu pre nás, sme so skrytou a hral agresívne. Cítili sme sa viac strelu na bránku ako Manchester. Takže si myslím, že to bolo koleso vec. Teraz chceme, aby sa ťah v ťažkom zvyškové programu. "
Simon Zoller (1.FC Kaiserslautern): "Bolo vidieť, že Bayern je lepší vo všetkých ohľadoch. Predali sme sa správne, ale nakoniec to bolo aj tak jasné."