20:45
Allianz Arena München

FC Bayern - Lille OSC

6 : 1 (5 : 0)

Na 4. zápas F-skupiny Ligy majstrov proti Lille OSC nastupujeme v zostave: Neuer - Martínez, Boateng, Dante, Lahm - Alaba, Schweinsteiger - Ribéry, M
üller, Robben - Pizarro.

4min - po prihrávke Robbena triafa Müller iba nohy brankára Landreaua.
5min -
1 : 0 priamy kop Schweinsteiger asi z 20 metrov končí v bránke hostí.
7min - M
üller v dobrej pozícii prestrelí bránku.
10min - hlavička Rouxa končí nad našou bránkou.
18min -
2 : 0 Pizarro si vymení loptu s Ribérym a prízemnou strelou zvyšuje skóre.
21min - Debuchyho vidí ŽK.
23min -
3 : 0 priamy kop Robbena si Balmont nešťastne tečuje do vlastnej bránky.
26min - strelu Rouxa vyráža pohotový Neuer.
28min -
4 : 0 Müller vysúva kolmicou Lahma, ten centruje na Pizarra a Claudio posiela loptu do siete.
33min -
5 : 0 Lahm centrom nájde hlavu Pizarra a ten dokonáva hattrick.
38min - lob Robbena vytláča brankár Landreau končekmi prstov na roh.
45min - Alaba po spolupráci s Ribérym nedokáže usmerniť loptu do bránky.

46min - cez polčasovú prestávku hostia dvojnásobne striedajú. Odchádzajú Rozehnal a Payet a prichádzajú Mavuba a Tulio.
57min -
5 : 1 strela Kaloua aj za pomoci brvna končí v našej bránke.
60min - M
üllera strieda Kroos.
63min - Balmont vidí ŽK.
64min - Schweinsteiger vidí ŽK.
66min -
6 : 1 Kroos po prihrávke od Lahma prízemnou strelou zvyšuje skóre.
67min - Schweinsteigera strieda Tymoshchuk.
72min - Ribéry vidí ŽK a strieda ho Shaqiri. Striedajú aj hostia Kaloua za Martina.
75min - strelu Robbena po prihrávke od Kroosa zblokuje obrana hostí.
77min - Mavuba vidí ŽK.
78min - Tymoshchuk vidí ŽK.
80min - Martin triafa brvno.
83min - Shaqiriho strelu asi zo 16 metrov chytá pozorný brankár Landreau.

Jupp Heynckes: "Som samozrejme veľmi spokojný s výkonom tímu. Išli sme do zápasu veľmi motivovaný a koncentrovaný. Hrali sme dobre najmä v 1.polčase. Dnes nám vychádzali aj štandardné situácie."

Philipp Lahm: "Skoro sme dali gól a potm to už išlo. Berieme vážne akéhokoľvek súpera. Ak pracujeme tvrdo a od začiatku na plný plyn, potom to vyzerá ľahko."

Bastian Schweinsteiger: "Hrali sme skvele. Vedeli sme, že musíme hrať dobre od začiatku a to sme urobili. Môžeme byť na seba hrdí. Hrali sme to, čo nám tréner povedal. S výnimkou žltej karty, ktorú som dostal, to boal dnes večer zábava."

Claudio Pizarro: "Dnes to bola zábava. Hrali sme veľmi dobre od začiatku a vytvorili sme tlak. Rýchly gól bol tiež dôležitý. Dúfam, že takto budeme pokračovať a budeme aj naďalej vyhrávať."

Arjen Robben: "Bol to skvelý zápas. Išli sme z asvojim cieľom od prvého momentu. Najmä 1.polčas bol super. Musíme byť ale oboma nohami na zemi. Dôležité je, že sme sa na ihrisku vzájomne podporovali. Práve teraz je všetko skvelé a ide to perfektne. Musíme to čo najviac využiť."

Rudi Garcia (tréner LOSC): "1.polčas bol ako nočná mora. Vyzeralo to ako mladý tím proti skúseným profíkom. V posledných dvoch kolách musíme získať body a ukázať inú tvár, než tomu bolo dnes."

Salomon Kalou (strelec gólu LOSC): "Dostali sme rýchli gól. Ak sa tak stane proti tak skúsenému tímu, ako je Bayern Mníchov, je to ťažké, vrátiť sa do zápasu a to najmä proti hráčom ako Ribéry, Robben a Schweinsteiger. Sú veľmi skúsený hráči a jeden z najlepších tímov v tejto súťaži. Bayern je tento rok ešte silnejší ako v minulej sezóne a pre každého súpera je veľkou výzvou."