15:30
   Wirsol Rhein-Neckar-Arena Hoffenheim

1899 Hoffenheim  - FC Bayern

1 : 2 (1 : 1)

Na zápas 11.kola Bundesligy v Hoffenheime nastupujeme v základnej zostave: Neuer - Lahm, Boateng, Dante, Alaba - Martínez - Müller, Götze, Schweinsteiger, Ribéry - Mandžukič.

11min - Firmino padá v šestnástke po súboji s Martínezom, penalta sa ale správne nepíska.
16min - Lahm vnikne do šestnástky, z uhla ale triafa loptu iba do brankára Casteelsa.
17min - domáci brankár vyráža gólovú strelu M
üllera.
19min - Dante vysúva Alabu, ktorého spätnú prihrávku posiela Mandžukič vedľa bránky.
20min - Götze nasimuluje pád v šestnástke a tak sa penalta logicky nepíska.
24min - po priamom kope Schweinsteigera posiela Martínez loptu tesne vedľa bránky.
27min - Mandžukičovu prihrávku posiela Müller vysoko nad bránku.
32min - Ribéryho strela spoza šestnástky letí do rúk brankára Casteelsa.
34min -
1 : 0 rohový kop Herdlinga vypadne Manuelovi Neuerovi z rúk a Süle pohodlne posiela loptu do našej bránky.
35min - Ribéry prestrčí loptu na Alabu, ten ale preváha správny moment na strelu.
36min - Vollandova strela triafa bočnú sieť.
37min - Vollandovu gólovú strelu vyráža Neuer na roh.
38min - Abraham vidí ŽK za faul na Müllera.
39min -
1 : 1 nariadený priamy kop Ribéryho tečuje Mandžukič do bránky a zrovnáva skóre.

53min - Danteho hlavička mieri nad bránku.
55min - Rudyho center Volland dobre netrafí a tak letí lopta vysoko nad bránku.
60min - Danteho center letí do rúk Casteelsa.
63min - Kroos strieda Mandžukiča.
66min - Ribérymu sa nepodarí cez domáceho brankára pretlačiť loptu do siete. Neuer vyráža gólovú strelu Vollanda.
68min - Ribéryho strelu zblokuje domáca obrana na roh.
71min - Müllerova hlavička letí nad bránku.
75min -
1 : 2 Götze preváha správny moment na zakončenie, domáca obrana ale váha s odkopom a tak Schweinsteiger vybojuje loptu. Tá putuje po osi Martínez-Ribéry-Müller. Posledne menovaný ju nakoniec posiela do bránky.
78min - domáci striedajú. Herdlinga strieda Elyounoussi.
80min - Götzeho strieda Rafinha.
81min - domáci striedajú. Modesteho strieda Schipplock.
85min - Rudy vidí ŽK za faul na Ribéryho.
86min - Müller spáli tutovku, keď Rafinhov center do šestnástky posiela osamotený pre domácim brankárom vedľa bránky.
87min - Rudyho strieda Vestergaard.

Karl-Heinz Rummenigge:
"Už aj v minulosti, sme tu odohrali veľmi veľa tesných výsledkov. Bol to ťažký zápas. Sme veľmi radi, že sme nakoniec vyhrali 2 : 1."

Pep Guardiola: "Nebol to z našej strany práve najlepší výkon, ale vyhrali sme, a to sa počíta. Nie všetko fungovalo podľa predstáv, čo znamená, že v nasledujúcom stretnutí musíme tieto nedostatky odstrániť. Mali sme aj trochu šťastia."

Manuel Neuer: "1 : 0 beriem na seba, neviem, ako sa to mohlo stať. Daroval som TSG gól. Pretože sme mali veľa dobrých príležitostí, zaslúžili sme si vyhrať."

Mario Götze: "Ani neviem prečo, ale začiatky stretnutí nám nevychádzajú. Napokon sme to však zvládli. Pre mňa osobne je dôležité, že som opäť hral a po zdravotnej stránke sa cítim absolútne v poriadku."

Markus Gisdol (tréner Hoffenheim): "Ponúkli sme FCB vrátiť sa do zápasu. Teraz mám zmiešané pocity. Na jednej strane som rád, že sme dokázali Bayern potrápiť, na druhej strane, sme teraz odišli s prázdnou."

Niklas Sule (strelec gólu Hoffenheim): "Dnes sme proti najlepšiemu tímu na svete podali dobrý výkon. Máli sme dobré šance. Bayern má ale kvalitu a dokázal zvíťaziť 2 : 1."