Bayern v Turíne - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2012/2013


Bayern v Turíne...Takto prebiehal utorok, deň pred odvetným zápasom štvrťfinále Ligy majstrov v Turíne.

8:58 - autobus s našimi hráčmi je na diaľnici na letisko. Presne o 8:30 sa autobus pohol zo Säbener Straße. Do Turína pocestuje 216 ľudí. Okrem hráčov a realizačného tímu, aj sponzori, fanúšikovia a novinári. Plánovaný odchod je o 10:15 hod.

9:50 - Karl-Heinz Rummenigge odpovedá na letisku na otázky novinárov.

10:31 - špeciál firmy Lufthansa sa dvíha. Tréner Jupp Heynckes berie do Turína celkom 19 hráčov. DOma ostávajú iba zranení Toni Kroos a Holger Badstuber. Let by mal trvať cca hodinu.

11:30 - Lietadlo pristáva na letisku Turin Caselle, asi 15 kilometrov severne od Turína. Teplota je okolo desať stupňov, obloha je zatiahnutá. Hráčov čaká autobus, ktorý ich vezie do hotela Principi di Piemonte. O 13:00 je na programe tlačová konferencia s Juppom Heynckesom, Manuelom Neuerom a Arjenom Robbenom.

13:48 - Tlačová konferencia Manuela Neuera a Arjena Robbena sa práve skončila. Neuer očakáva zajtra večer vypredaný Juventus Stadium (41000 divákov). "Bude veľmi príjemná atmosféra. Musíme hrať našu hru,"povedal Manuel. Arjen Robben: "Musíme hrať našu vlastnú hru. Chceme streliť gól."

14:07 - Tlačovú besedu pred asi 70 novinármi má za sebou už aj tréner Jupp Heynckes. Tréner zdôraznil, že Bayern chce hrať približne rovnako ako v prvom zápase.

15:10
-  chlapci odpočívajú na hoteli. Na 18:00 nariadil tréner Heynckes tréning. V priebehu popoludnia sa ešte pracuje na mapovaní súčasnej situácie v Juventuse.

18:07 - Mužstvo absolvuje tréning na štadióne. Ochladilo sa a ľahko prší. Na okraji je kopec kamier. Po pätnástich minútach musia zástupcovia médií opustiť štadión.

18:25 - Bayern má teraz štadión sám pre seba a tréning pokračuje.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist