Mario Gomez opúšťa FC Bayern - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2013/2014


Mario Gomez opúšťa FC Bayern...

08/07/2013

V pondelok sa stretol Karl-Heinz Rummenigge a prezidentom Fiorentiny Andrea Della Valle a dohodli sa na prestupe Maria Gomeza. V najbližších dňoch budú zmluvy podpísané.

Karl-Heinz Rummenigge: "Bola to túžba Maria Gomeza opustiť Bayern Mníchov a odísť do Florencie. Teraz sme splnili jeho želanie. Významne prispel k dvom nemeckým titulom a dvom DFB pohárom. Vrcholom bolo samozrejme víťazstvo v Champions League a tripple v minulej sezóne. Chcem mu za jeho prínos pre Bayern poďakovať. Menom FC Bayern, mu želám veľa šťastia a úspechov vo Florencii!"

Mario Gomez: "Jedno oko sa smeje a druhé plače. Bolo to ťažké rozhodnutie pre mňa, opustiť najlepší klub na svete. Bayern Mníchov mi splnil najväčšie prianie, ktoré môžete ako futbalista mať - vyhrať Champions League. Milujem futbal a jednoducho som chcel hrať viac. Túto príležitosť budem mať vo Florencii, kde sa hrá útočný futbal. Prajem FC Bayern všetko najlepšie."

Mario končí v našom drese po 172 zápasoch s 112 gólmi.


Za
fcbayern.sk ďakujem Mariovi za krásne 4-roky v našom mužstve, za jeho dlhoročné vynikajúce služby a za dni plné radosti z jeho gólov. V novom pôsobisku mu prajem veľa, veľa šťastia a zdravia.

P.S. Sám za seba chcem povedať, že som z tohto rozhodnutia veľmi smutný... Tí, ktorí sem chodíte pravidelne viete o mojej slabosti na Maria a že v podstate odchádza môj miláčik... Nikdy na teba nezabudnem!!!

ĎAKUJEM MARIO!!!


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist