Jupp Heynckes o... - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2012/2013


Jupp Heynckes o...
... tesnom víťazstve v Lille: "Včera sme znovu ukázali, že celá naša obranná hra je na jednotku.
Tieto zápasy musíte niekedy vyhrať prácou a obetavosťou."

... situácii v skupine F: "Víťazstvo bolo veľmi dôležité. Teraz máme veľmi dobrú pozíciu,
keď vidím, že máme 2 zápasy doma."

... anglických týždňoch: "Je samozrejme nemožné v trojdňových cykloch odohrať úplne špičkové futbalové zápasy. Môžete to vidieť na základe výsledkov tímov ako Chelsea, Juventus, Manchester United alebo Barcelona. Rytmus, ktorý máme v tejto chvíli, nemôže zvládnuť iba jedenásť hráčov. Tohto sa musia zúčastniť všetci. To mi ukázal aj zápas v Lille. V pohárovom zápase proti Kaiserslauternu, budúcu stredu, budem určite šetriť niektorých hráčov."

... službách Thomasa Müllera: "Je to ten "starý" muž znovu v tejto sezóne: agilný, hravý a živý. To je tiež evidentné na našej hre. On je jeden z hráčov v tíme, ktorý dokáže prevziať zodpovednosť. Je veľmi potešiteľné, že sa ukazuje."

... zranení Francka Ribéryho:
"On v posledných týždňoch naozaj maká. Nielen smerom dopredu, ale aj v opačne. Niekedy potom logicky trpia svaly. Doktor Müller-Wohlfahrt mi radil, aby som ho vystriedal. Je dôležité, že sa nepoškodili hamstringy. Teraz máme štyri dni do zápasu proti Leverkusenu. Myslím, že bude do tej doby v poriadku."

... o návrate Arjena Robbena:
"Arjen bol v utorok na tréningu. Nemal žiadne bolesti. Odohrá za nás ešte veľa dobrých zápasov a dá dôležité góly. Myslím, že v pohári proti Kaiserslauternu by to mohol opäť skúsiť. Som optimista."

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist