Rummenigge o ... - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2015/2016

Karl-Heinz Rummenigge o ...18/07/2015

Karl-Heinz Rummenigge o...

... ceste do Číny: "Naše turné má vskutku podtitul "na návšteve u priateľov". Chceme navštíviť priateľov a chceme podporovať futbal. Futbal nemecký a futbal Bayernu Mníchov."

... význame Číny: "Čína je pravdepodobne najdôležitejším trhom pre nemeckú ekonomiku. Dokonca aj pre svetový futbal. Čína bude oveľa dôležitejšia v najbližších rokoch. Je to najväčšia krajina na svete s desivým potenciálom. Máme skvelé záujmy a budeme sem chodiť pravidelne. Sme presvedčení, že môžeme pomôcť tunajšiemu futbalu a dúfam, že veľa čínskych fanúšikov, hovorí sa o 90 miliónoch, si kúpi veľa dresov Bayernu"

... futbale v Číne: "Čína začala významnú iniciatívu politikov, ktorí chcú pozdvihnúť do roku 2017 futbal nahor a tak sme prišli na toto miesto práve včas."

... tíme v Číne: "Pre trénera je to tu o balansovaní. Na jednej strane sme v čase prípravy a tréner musí pripraviť tím fyzicky aj takticky. Na druhej strane tu tiež musíme vykonávať marketingové aktivity. Ale to balansovanie sa darí. Tím a tréneri to robia skvele."

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist