Rozhovor Rummenigge - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2011/2012


Rozhovor Rummenigge.Karl-Heinz Rummenigge odpovedal na otázky v nemeckej futbalovej šou LIGA total! Predseda predstavenstva povedal o...


...prezidentovi FIFA Seppovi Blatterovi, ktorý ešte chce pokračovať do roku 2015: "Sepp je ako úhor, ktorého nemôžete nikdy chytiť. Bude ťažké presvedčiť ho, aby uvoľnil miesto iným pre nový začiatok. "

...hviezde Gladbachu Marcovi Reusovi: "Niekedy je pre vývoj mladých hráčov dobrým rozhodnutím, aby zostali ešte jeden rok. Najmä vzhľadom k nižším tlakom v klube, ako je Gladbach alebo Borussia Dortmund."

...hviezde Kölnu Lukasovi Podolskom: "Pre FC Köln by bolo dobre, aby hľadali riešenie k predĺženiu zmluvy. Lukas sa skvele hodí do Kolína. Poldi patrí do Kolína, je ikonou Kolína."

...trénerovi Wolfsburgu Felixovi Magathovi: "Keď bol v Schalke, 12 alebo 13 hráčov kúpil a 13 alebo 14 predal. Je veľmi zložité potm niečo vytvoriť, pretože hráči sa musia znovu zohrať. Myslím, že to nie je model budúcnosti."

...hviezde Bayernu Toni Kroosovi: "Myslím, že urobil v Bayerne a v reprezentácii. Teraz je absolútnou oporou na oboch stranách."

...ex-hviezde Bayernu Stefanovi Effenbergovi: "Predtým mal drevorubačské metódy, teraz je trochu múdrejší. Prešiel dobrým vývojom. "

...trénerovi Gladbachu Lucien Favrem, ktorý s Rummeniggem hral v Servette Ženeva: "Už ako hráč sa vo dne i v noci zaoberal výhradne futbalom a taktikou. On je niekedy stratený vo svojej izbe skoro na nervy. Vždy mi vravel ako budeme zajtra hrať a čo musí tréner zmeniť. Určite odviedol v Mönchengladbachu veľmi dobrú prácu. To je jeden, ak nie dokonca aj prekvapenie v prvom kole. - Vďaka nemu "

...osobnom sne: "S potešením by som si zahral v Ace Age 4 (Doba ľadová 4). Filmy sú vtipné a ďalšia časť bude určite pekná."

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist