6.deň - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2013/2014 > Sústredenie Doha


Sústredenie Doha.6.deň


10
/01/2014

Piatok bol v Dohe dňom voľna. Čas na malé bilancovanie. Sedem intenzívnych tréningov a prípravný zápas, toľko toho chlapci stihli. Matthias Sammer: "Pracovali sme veľmi dobre. Tréningy boli veľmi intenzívne, zaujímavé a vzrušujúce. Tréningy boli do detailov prepracované. Vývoj Juliana Greena je veľmi, veľmi pozitívny, má veľmi dobrý pohyb a veľmi dobre sa prispôsobil. Aj Alessandro Schöpf a Ylli Sallahi zanechali dobrý dojem. Chlapci sa dobre integrovali a usilovne trénovali. To je úplne v poriadku. Potešujúce sú tiež pokroky Bastiana Schweinsteigera a Arjena Robbena. Veľmi dobre si zacvičili v posilňovni a pracujú na prechode do tímu, očakávam ich rýchly návrat. Daniel van Buyten vzhľadom sa problém so stehnom tiež dobre zamakal v posilňovni."

Tradičný Souq, alebo ak chcete bazár, múzeum islamského umenia, Corniche s ohromujúcou panorámu, rôzne nákupné centrá... Doha má veľa čo ponúknuť. Každý ale trávil piatkové voľno po svojom.

Toni Kroos: "Ja som si v pokoji pozeral film, neskôr, ešte pôjdem na masáž. Po siedmich tréningoch a prípravnom zápase je dôležité, doplniť sily. Nasledujúcich niekoľko dní bude dosť únavných. Rád by som sa ešte trochu poopaľoval, ale teraz nie je slnko."
Daniel van Buyten: "Ja som oddychoval, musím sa postarať o moje telo."
Jérôme Boateng: "Niektorí hrali Playstation, ostatní poker alebo odpočívali. Ja som spal.

Niektorí ale oddychovali aktívne. P
ep Guardiola mal stretnutie s Raulom. Pierre-Emile Hojbjerg, Lukas Raeder, Dr.Peter Ueblacker a Dr. Roland Schmidt sa vybrali na poldenný výlet do púšte. Na plný plyn sa hnali so skúsenými vodičmi cez piesočné duny. Pozreli si stanový tábor, občerstvili sa a mali možnosť vyskúsať si sandboarding (surfovanie) na piesočnej dune. Hneď popoludní, ale boli späť v hoteli a oddychovali. Štyroch hráčov sa ale voľno netýkalo. Arjen Robben, Bastian Schweinsteiger, Holger Badstuber a Thiago pracovali ráno v posilňovni. V sobotu je na programe dvojfázový tréning.
 

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist