Aktuality > Novinky > 2014/2015

Paulaner Cup 2014...

06/10/2014

Reprezentačnú prestávku si naši chlapci skrátili
prípravným zápasom v rámci Paulaner-Cup proti výberu Paulaner Traumelf. Bayern bol vedený dvoma majstrami sveta Thomasom Müllerom a Mariom Götzem. Z A-tímu nastúpili na ihrisko ešte Claudio Pizarro, Dante, Rafinha a Sebastian Rode. Tím bol doplnený juniormi ako Gianluca Gaudino, Philipp Walter, Sinan Kurt a Mitchell Weiser. Zápas sa začal pre všetkých šokom, keď si už v 5 minúte zranil lýtko brankár Pepe Reina a musel ho nútene striedať Tom Starke. Zápas sme nakoniec po polčase 1 : 0 vyhrali presvedčivo v pomere 5 : 1.

FC Bayern - Paulaner Traumelf 5 : 1 (1 : 0)
FC Bayern
: Reina (6. Starke) - Rafinha (62. Lahm), Walter (73. Strohmaier), Dante (62. Alonso) - Müller (46. Pohl), Gaudino, Rode, Weiser - Götze (46. Pantovic), Kurt - Pizarro (46. Eberwein)
góly: 1 : 0 Müller (36.), 2 : 0 Pantovic (69.), 2 : 1 Prünstner (71.), 3 : 1 Eberwein (75.), 4 : 1 Pantovic (80.), 5 : 1 Alonso (85.)