1)

Na 185. bavorské derby nastupujeme v zostave: Neuer -
Alaba, van Buyten, Dante, Rafinha - Tymoshchuk, Schweinsteiger - Kroos, Müller, Shaqiri - Mandžukič.

3min -
0 : 1 Tymoshchuk posiela prihrávku na Kroosa, ktorý nachádza voľného Mandžukiča a ten už nemá problém skórovať.
27min - Kroos vidí ŽK.
35min - Shaqiri prihráva na Rafinhu, ktorého strelu asi zo 14 metrov vyráža brankár Schäfer.
40min - Kroosov center hlavou predĺži Mandžukič na Shaqiriho, jeho strela ale míňa bránku.
45min - po Shaqiriho dlhom šprinte na pravom krídle a centri, hlavičkuje Kroosa do náručia domáceho brankára Schäfera.

46min -
1 : 1 po nedorozumení medzi Kroosom a Tymoshchukom sa lopta dostáva k Feulnerovi, ktorého propagačná strela asi z 20 metrov končí na prekvapenie všetkých v našej bránke.
48min - Gebhartovu strelu zblokuje v poslednej chvíli Bastian Schweinsteiger.
52min - Chandler vidí ŽK.
53min - Tymoschuka strieda Martínez.
55min - Polter vidí ŽK.
58min - Schweinsteiger vidí ŽK.
62min - Rafinhu strieda Lahm.
66min - domáci striedajú Frantza za Essweina.
67min - po priamom kope Kiyotakeho a strele Poltera, Neuer krásnym zákrokom zabraňuje gólu.
68min - po rohovom kope, hlavičkuje Nilsson do bočnej siete.
77min - Mandžukiča strieda Pizarro a domáci Gebhart vidí ČK.
78min - Shaqiriho strela z 18 metrov míňa bránku.
80min - v domácom mužstve Kiyotakeho strieda Korczowski.
89min - Poltera strieda Plattenhardt.

Jupp Heynckes: "Toto nie je koniec, jednoducho nemôžeme vyhrať všetky zápasy. Môžeme žiť s remízou. Po 0 : 1 sa nám nepodarilo streliť druhý alebo aj tretí gól. Remíza ale prišla v psychologicky zlý čas."

Bastian Schweinsteiger: "Nebolo to jednoduché. Mali sme veľa dobrých príležitostí. Mali sme streliť gól na 2 : 0 a bol by pokoj."

Manuel Neuer: "Bola to pre mňa veľmi ťažká lopta, pretože po strele Feulnera zmenila polta trajektóriu a mal som aj zakrytý výhľad. Trafil to veľmi dobre. Sme nahnevaný, že sme stratili dva body."

Dieter Hecking (tréner 1. FC Nürnberg): "Keby mi pred zápasom niekto povedal, že uhráme proti Bayernu bod, okamžite by som to bral. Bod sme si ale zaslúžili. Mali sme šťastie, že sme nedostali gól na 2 : 0. V 2.polčase sme mali šťastie, že sme prvou akciou vyrovnali. Boli sme otravný, ale to je proti Bayern potrebné."

Markus Feulner (strelec gólu 1. FC Nürnberg): "Mal som šťastie, že lopta zaplachtila. Vyzeralo to, rovnako ako by lopta bola tečovaná. Strela Manuel Neuer isto prekvapila."