Karl-Heinz Rummenigge o... - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2014/2015


Karl-Heinz Rummenigge o ...19/08/2014

... novej sezóne: "Teším sa na štart v piatok proti VfL Wolfsburg. My, ako obhajca titulu, s cieľom obhajovať titul. To by bol pre nás 25. majstrovstvský titul. Máme konkurencie schopný tím, tréner je spokojný s hráčmi. Som si istý, že budeme hrať opäť dobrú sezónu."

... zranení Bastiana Schweinsteigera: "Má problémy so šľachou pri jabĺčku a bol v pondelok znova u lekára. Tento príbeh bude trvať niekoľko týždňov a zo začiatku septembra bude chýbať. Musíme byť trpezliví, ale napriek tomu som si istý, že to nebude dlhodobé."

... personálnej situácii: "Nemáme tendenciu byť nervózny a hektický. Bolo vidieť v pohári, že sme v dobrej pozícii. Máme veľmi dobrú kvalitu v tíme. Či sa nám podarí niekoho podpísať záleží na kvalite a cene. Budeme v tichosti sledovať situáciu."

... voľbe Európskeho futbalistu roka: "s Arjenom Robbenom, Manuelom Neuerom (... obaja postúpili do finálovej voľby, poznámka redakcie), Thomasom Müllerom (4. miesto) a Philippom Lahmom (5) máme v prvej päťke štyroch hráčov. Sme na to hrdí a je to dôkazom kvality a príťažlivosti nášho tímu. Bolo by pekné, keby po Franckovi Ribérym, ktorý vyhral v predchádzajúcom roku, by to bol opäť hráč FC Bayern. Neuer aj Robben by si to zaslúžili. Hrali neuveriteľnú sezónu."

... o technických pomôckach: "Ja som k mto veciach veľmi pozitívny. Urobili sme žiadosť o zavedenie gólovej technológie a dúfam, že hlasovanie v decembri bude pozitívne. Sprej pri voľnom kope vítam tiež. Som tiež pre video, ako dôkaz, s ktorým by sme mohli napraviť nespravodlivé rozhodnutie."

... rekordoch z minulých rokov: "Mali sme dva mimoriadne roky, aké ešte nikdy v tejto podobe. To sa nemôže vždy opakovať. Zároveň to nie je našim cieľom, s toľkými bodmi vyhrať titul. To nie je štatistika, ktorá nás zaujala. Zaujímame sa o titul."

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist