15:30
Weser-Stadion Bremen

Werder Bremen - FC Bayern

0 : 7 (0 : 3)

Na zápas 15.kola proti Werderu Bremen nastupujeme v základnej zostave: Neuer - Rafinha, van Buyten, Boateng, Alaba - Thiago - Müller, Götze, Kroos, Ribéry - Mandžukič.

3min - črtajúcu sa šancu domácich zastaví offside.
4min - aj Rafinha na opačnej strane je prichytený v offside.
5min - Götze sa prekľučkuje až pred brankára Wolfa, ten sa mu ale vrhne pod nohy a lopru chytá.
13min - Neuer chytí Eliovu strelu spoza šestnástky.
15min - Boatengovu strelu tečuje Müller mimo bránky.
18min - Hunt trafí v dobrej príležitosti iba nohy Boatenga.
21min -
0 : 1 Ribéry centruje pred bránku a Lukimya si loptu zrazí do vlastnej bránky.
27min -
0 : 2 na Kroosov center z priameho kopu najvyššie vyskočí van Buyten a hlavou posiela loptu do bránky.
32min - Boateng vidí ŽK za faul na Gebre Selassieho.
33min - priamy kop Hunta letí nad našu bránku.
35min - Di Santo dobre hlavičkuje, van Buyten ale posiela loptu do bezpečia.
36min - Mandžukič preváha správny moment na zakončenie a následne Ribéryho strelecký pokus netrafí bránku.
38min -
0 : 3 Mandžukič vysúva Müllera, ktorého center nachádza pred bránkou osamoteného Ribéryho, ktorý sa nepomýli a zvyšuje skóre.
39min - Cardiola vidí ŽK za faul na Ribéryho.
43min - Huntovo zakončenie v dobrej pozícii triafa iba dobre postaveného Neuera.
45min - Makiadi vidí ŽK za faul na Rafinhu.

46min - Petersenova strela letí vysoko nad bránku.
50min - Müllerova slabá strela končí v rukách brankára Wolfa.
54min - Götze v 100% šanci trafí loptu iba do domáceho brankára.
55min - Rafinhov center nachádza osamoteného Mandžukiča, ktorý sám zoči-voči brankárovi Wolfovi triafa loptu iba do neho.
58min - Di Santo vidí za 2 nepekné fauly ŽK.
59min - Makiadi triafa iba Boatenga.
60min -
0 : 4 Ribéry prihráva pred bránku na Mandžukiča, ktorému síce lopta letí na päty, stihne ju ale usmerniť do bránky.
61min - obe mužstvá striedajú. Domáci Makiadiho a Di Santa za Bargfredeho a Ekiciho a naši Boatenga za Danteho.
64min - držanie lopty je 34%-66% v náš prospech.
66min - van Buyten vidí ŽK za faul na Ekiciho.
69min -
0 : 5 Götze prihráva Müllerovi, ktorý z prvej krásne a presne trafí.
70min - Kroosa strieda Kirchhoff.
71min - Hunta strieda Yildirim.
76min - Thiaga strieda Pizarro. Lukimya vidí ŽK za faul na Alabu a následný priamy kop Ribéryho letí vysoko nad bránku.
82min -
0 : 6 Pizarro vysúva Alabu a ten prihráva Ribérymu, ktorý nekompromisne zakončí.
87min - Ribéryho polocenter-polostrela končí na brvne domácej bránky a následnú dokážku Müllera vykopáva z bránkovej čiary Caldirola.
90min -
0 : 7 Götze vnikne do šestnástky a prízemnou strelou prestrelí domáceho brankára. Následne hlavný rozhodca ukončí dnešný zápas.

Uli Hoeness:
"Môžete vidieť, že náš tím je plný sebavedomia. Náš tím prežíva neuveriteľnú jazdu. Aj ako Bayern fanúšik aj ako prezident si tieto zápasy užívam."

Pep Guardiola: "Svojmu mužstvu musím povedať jedno veľké ďakujem, hralo skutočne veľmi dobre. Bolo mi cťou dnes trénovať tento tím, ale na druhej strane viem, že Brémy vedia podať lepší výkon."

Franck Ribéry: "Sme všetci šťastní. Musíme v tom pokračovať, aby sme výkon zopakovali. Tento tím má super mentalitu, je to zábava."

Robin Dutt (tréner Werderu Bremen): "Táto porážka nás samozrejme omráči, ale teraz bude veľmi dôležité, aby sme sa veľmi rýchlo zamerali na ďalší dôležitý zápas."