Rozhovor Nerlinger - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2011/2012


Rozhovor s Christianom Nerlingerom.
Uli Hoeness oznámil na výročnom valnom zhromaždení obnovenie zmluvy s Christianom Nerlingerom do roku 2014. Pre FCB.tv sa Christian rozhovoril o Bayerne v Lige majstrov, možnom vypadnutí Manchestru City a Borussie Dortmund, návrate Arjen Robben a personálnych zmenách v mužstve.

Christian Nerlinger o ...

...predčasnom víťazstve v A skupine Ligy majstrov:
"Skončíme s tejto ťažkej skupine ako prvý, to je krásna vec. Ukazujeme čoho sme schopní. Prvý polčas proti Napolu bol jeden z najlepších, aké som kedy videl. Ak budeme takto hrať celých 90 minút, potom nás v tejto sezóne toho čaká veľmi veľa."

...možnom vypadnutí Manchestru United a Borussie Dortmund:
"Je to veľmi prekvapujúce. Ovládajú Premier League, posilnili tím a teraz tu existuje nebezpečenstvo, že neprežijú skupinovú fázu Ligy majstrov, je to pre nich katastrofa. Dortmund ukázal tu v Mníchove, že je to špičkový tím. Ale v Lige majstrov to zatiaľ nedokazujú a chýbalo im aj veľa šťastia. Rovnako ako Marseille v nedávnej minulosti, ale nie je vylúčené, že sa stane malý zázrak."

...návrate Arjena Robbena:
"Bolo to veľmi škaredé zranenie, pretože proces hojenia je zdĺhavý. Bolo to pre neho ťažké sa s tým vyrovnať. Som rád, že je bez bolesti a môže sa opäť na plno ukázať. Verím, že sa chystá vrátiť do vrcholnej formy. Je pre nás úplne zásadnou zložkou."

...možnosti predĺženia zmlúv a záväzkov hráčov v zime:
" Nie sme pod časovým tlakom. Prestupy hráčov v súčasnej dobe neplánuje. K dnešnému dňu sme presvedčení o sile tohto tímu. Veríme, že ho čakajú veľké veci."

...svojej zmluve športového riaditeľa:
"Pre mňa bolo dôležité hlasovanie o dôvere. Jedna vec je podpísať zmluvu, keď ste vo funkcii nový a druhá, jednať o predĺžení jej platnosti. Som veľmi šťastný. Necítim tlak a urobím všetko, pre ďalší rozvoj. Je veľká zábava pracovať tu."

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist