20:45
Cluj-Napoca/Rumunsko

CFR Cluj - FC Bayern

0 : 4 (0 : 2)

V 4. kole, E skupiny Ligy majstrov sme porazili CFR Cluj na jeho ihrisku v pomere 4 : 0. Hattrickom a skvelým výkonom sa blysol, v posledných dňoch často spomínaný Mario Gomez. Zdá sa, že ho ruch okolo jeho osoby správne motivuje. Posledný gól pridal v 90. minúte Thomas Müller. Týmto výsledkom sme dali isto pekný darček aj pre "strelca strelcov" Gerda Müllera, ktorý práve dnes oslavuje svoje 65. narodeniny.
Posledný gól pridal
v 90. minúte Thomas Müller. Nastupujeme v zostave Butt - Pranjič, Demichelis, van Buyten , Lahm - Schweinsteiger, Ottl, Tymoshchuk - Kroos, Altintop - Gomez.

7min - Kroos mieri strelou spoza šestnástky nad bránu domácich.
10min - Butt musí riešiť pokus Bastosa.
12min -
0 : 1 Ottlovu strelu brankár Stacioiu iba vyráža a odrazenú loptu posiela Gomez do brány.
15min - ŽK pre Ottla za stiahnutie Costu, následný dobre kopnutý priamy kop chytá Butt.
23min -
0 : 2  Altintopovu centrovanú loptu predlžuje hlavou Schweinsteiger na Gomeza a ten sa nemýli.
25min - atakovaný Schweinsteiger zasiahne súpera pri súboji rukou do tváre a vidí ŽK, nasledujúci zápas musí pauzovať.
27min - Bastos vidí ŽK za faul na Altintopa.
28min - Ottlova strela, iba do rúk Stacioiu.
35min - Tymoshchuk šikovne vysúva lobom za obranu Gomeza, ale Stacioiu je pri lopte skôr.
37min - Costovu strelu vytláča tesne vedľa brány Butt.
40min - Ottlov strelecký pokus z diaľky končí vedľa brány domácich.
42min - Altintop sa pekne uvolňuje na hranici šestnástky, ale jeho strela končí v rukách Stacioiu.
44min - Traoré pre Buttom tesne míňa dobre centrovanú loptu.
45min - Gomez šikovne zbieha za obranu domácich na Schweinsteigerovu prihrávku, ale jeho slabá strela končí v rukách domáceho brankára.
45+1min - koniec prvého polčasu.

46min - Domáci tréner sa cez prestávku snaží niečo vymyslieť na oživenie hry domácich a tak na ihrisko po prestávke posiela na miesto Bastosa a Dica, Edimara a Horu. Na hre domácich je hneď poznať zmenu. V 2. polčase si vypracujú oveľa viac nebezpečných aj gólových situácií.
49min - centrovaná lopta domácich sa zapletie pod nohami Pranjičovi, čím sa dostáva k de Zerbimu a ten triafa na bránkovej čiare dobre postaveného van Buytena.
51min - de Zerbiho strelu z hranice šestnástky z námahou vyráža Butt nad bránu. Z následného rohu hlavičkuje Piccolo do tyče.
53min - po Pranjičovom priťuknutí triafa Ottl z diaľky loptu priamo do šibenice, ale Stacioiu vyťahuje parádny zákrok a vytláča loptu na roh.
58min - Kroos sa po súboji o loptu ocitá mimo ihriska, kde sa zrazí s pribiehajúcim Pranjičom a ostáva ležať na zemi s nepríjemnou grimasou, držiac si pravé rameno. Našťastie sa po ošetrení vracia do hry.
60min - ŽK po faule na de Zerbiho vidí Demichelis.
64min - Gomez faulovaný 2 hráčmi domácich, po následnom ošetrení sa vracia na ihrisko.
68min - Butt parádnym zákrokom vytláča hlavičku Radu po centri de Zerbiho na roh a následnú neprehľadnú situáciu po rohovom kope rieši tiež.
71min -
0 : 3 po milimetrovej prihrávke od Schweinsteigera za obranu sa Mario Gomez nemýli a jeho hattrick je na svete.
74min - Tymoshchukovu strelu spoza šestnástky s námahou vytlača brankár Stacioiu.
75min - naše, ako sme si už v posledných zápasoch zvykli jediné, striedanie - M
üller za Schweinsteigera.
76min - po faule na Altintopa vidí Traoré ŽK, z následného priameho kopu triafa Kroos múr.
77min - posledné striedanie domácich, z ihriska odchádza Cadú na jeho miesto prichádza Tony.
79min - M
üllerovu strelu po Pranjičovom centri odvracia obrana domácich na roh.
81min - Ottlova strela z diaľky končí vedľa brány domácich.

85min - Butt kryje ľahkú strelu z diaľky.
86min - Stacioiu s veľkou námahou vytláča strelu M
üllerovu strelu tečovanú domácim obrancom na roh. Po jeho rozohratí končí Tymoshchukova strela z diaľky z rukách domáceho brankára.
88min - Traorého strelu spoza šestnástky kryje Butt.
90min -
0 : 4 Kroosovu strelu z diaľky Stacioiu iba vyráža k Altintopovi, ktorý ju následne lobuje nad vybiehajúceho domáceho brankára a kedže domáca obrana váha z odkopom, dobiehajúci Müller uzatvára skóre stretnutia.
90+1min - koniec zápasu.

Zápas sme teda po dobrom,kolektívnom výkone celého mužstva vyhrali jednoznačne 0 : 4. Z 12 bodmi a skóre 11 : 3 s prehľadom vedieme po 4. kolách tabuľku skupiny E. Výkonom dnes samozrejme najviac potešil Mario Gomez, autor hattricku. Musím však spomenúť aj J
örga Butta, ktorý mužstvo za stavu 0-2 dobrými zákrokmi pri domácich príležitostiach podržal, čím nedovolil streliť domácim kontaktný gól. Kiežby sa dobrý výkon a jednoznačné výsledky z Ligy majstrov preniesli aj do domácej súťaže. Či tomu tak bude, sa môžeme presvedčiť už v sobotu 06/11/2010 kedy cestujeme na ihrisko momentálne poslednej Borussie Mönchengladbach.