Partnerstvo s MSN - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2014/2015

Partnerstvo s MSN.17/04/2015

Zástupcovia FC Bayern priamo v New Yorku oznámili partnerstvo s MSN. Cieľom partnerstva je využiť exkluzívny obsah a prémiový obsah priamo cez MSN, jeden z popredných spravodajských portálov v Spojených štátoch. Okrem toho bude mať legenda FC Bayern Franz Beckenbauer zastúpenie v podobe pravidelnej rubriky.

Partnerstvo s MSN prinesie redakčný obsah a video zábery pre divákov na všetkých platformách a mobilných zariadeniach. Táto spolupráca robí Bayern prvým tímom s vlastnou prítomnosťou na americkej platforme MSN. 

Franz Beckenbauer: "Je skvelé byť späť v Amerike. Kvalita futbalu tu nikdy nebola tak vysoká ako dnes. Som rád, že môžem zo svojho pohľadu komentovať najdôležitejšie problémy vo futbale a FC Bayern Mníchov."

Karl-Heinz Rummenigge: "Spolupráca s MSN, je ďalším dôležitým krokom v našej medzinárodnej stratégii. Milióny zákazníkov sa k nám dostanú pomocou MSN, aby aj naďalej videli exkluzívny obsah nášho klubu. Prinášame našim fanúšikom do USA bližšie značku a filozofiu klubu FC Bayern.

Zástupcovia MSN na margo spolupráce povedali: "Exkluzívny obsah FC Bayern obohatí MSN o futbalové pokrytie a dá Bayernu možnosť pomocou veľkého digitálneho portálu osloviť publikum v Spojených štátoch."


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist