SAP platinovým partnerom - FC Bayern München

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality > Novinky > 2014/2015


SAP platinovým partnerom.19/08/2014

Bayern má nového platinového partnera. V utorok bola na tlačovej konferencii v mníchovskej Allianz Arene predstavená spoločnosťou SAP SE, ktorý patrí medzi najväčších európskych výrobcov softvéru. Športový a ekonomický úspech s využitím inovatívnych technológií - to je motto tohto partnerstva, ktorého cieľom bude zjednodušenie a zefektívnenie podnikových procesov na Bayerne. Softvér SAP sa tiež používa v športe. Dokáže poskytnúť podrobné údaje za účelom vykonania diagnostiky. Tréner Pep Guardiola tým získa podrobné informácie o výkone svojich hráčov.

Karl-Heinz Rummenigge: "Chcem Vás srdečne privítať na FC Bayern a ďakujem za odhodlanie a dôveru. Tešíme sa na toto veľmi dôležité partnerstvo. Sme presvedčení, že SAP je ten najlepší partner a produkty, ktoré ponúkajú sú najlepšie. Ponúka moderné analytické postupy, aby sa minimalizovalo riziko zranenia. Očakávame, že v budúcnosti budeme vedieť lepšie reagovať na jednotlivé silné a slabé stránky hráčov a celý výkon zvýšiť. Musíme byť technicky aktuálny na ihrisku aj mimo ihriska. Bolo preto potrebné vyriešiť požiadavky aj v tejto oblasti, s cieľom zohľadniť rastúcu digitalizáciu sveta."

Andreas Jung: "Bayern a SAP sú dve svetovo známe a veľmi úspešné značky, ktoré fungujú dobre dohromady zo svojich hodnôt. Môžem snáď pokojne povedať, že sa tu stretávajú dvaja majstri. Máme možnosť v budúcnosti ešte lepšie pracovať a vo všetkých týchto veciach nám SAP pomôže."

Gerhard Oswald (generálny riaditeľ spoločnosti SAP SE): "V posledných rokoch sa jedná o nový vývoj, čo umožňuje spracovávať nesmierne množstvo údajov v sekundách. To otvára úplne nové možnosti, ktoré predtým neexistovali.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist