23/10/2013
20:45

FC Bayern - Viktoria Plzeň

5 : 0 (2 : 0)

Na tretí zápas D-skupiny Ligy majstrov proti Viktorii Plzeň nastupujeme v zostave: Neuer - Rafinha, van Buyten, Contento, Alaba - Lahm - Robben, Kroos, Schweinsteiger, Ribéry - Mandžukič.

2min - Alabov priamy kop vyráža brankár Kozáčik iba pred seba, odkiaľ ho obrana hostí odvracia na roh. Po jeho rozohraní a hlavičke Mandžukiča odvracia obrana loptu na ďalší roh.
4min - Kroosovu strelu Kozáčik vyráža a Mandžukičova hlavička letí nad bránku.
6min - Mandžukič sklepne loptu pre Robbena, ten ale zakončuje vedľa bránky.
11min - Ribéry prejde cez Řezníka, jeho strelu ale Kozáčik chytá.
15min - Alabovu strelu vyráža brankár hostí.
22min - Petržela sa dostáva do šance, Rafinha však v sklze výborne zasiahne.
24min - Robben urobí v šestnástke svoju povestnú kľučku a Hubník ho pošle k zemi, za čo vidí ŽK a píska sa penalta.
25min -
1 : 0 Ribéry nariadenú penaltu bezpečne premení.
27min - Ribéry zachytí rozohrávku hostí a krásne vysúva Mandžukiča. Mario si zasekne obrancu, jeho následné slabé zakončenie ale Kozáčik chytá.
29min - Robben posiela rohový kop presne na hlavu van Buytena, jeho presné gólové zakončenie krásnym zákrokom vyráža brankár Kozáčik.
31min - Robbenovu strelu spoza šestnástky Kozáčik chytá.
35min - držanie lopty 69%-31% v náš prospech.
36min - Schweinsteigerovu strelu Kozáčik vyráža iba ku Kroosovi, ten nemôže dorážať, lebo je v offside.
37min -
2 : 0 Alaba hruďou preberie loptu, vylepší si streleckú pozíciu a strelou vedľa brankára hostí posiela loptu do siete.
39min - Robben lišiacky z bránkovej čiary posiela loptu do bránky, Řezník ju v poslednej chvíli vyhlavičkuje.
40min - Kozáčik čaruje pri Robbenovej hlavičke a vyráža loptu.
42min - Robben opäť padá v šestnástke, tentokrát sa penalta nepíska.
43min - Kroosovú gólovú strelu vyráža Kozáčik na roh.
44min - Strela Kroosa končí v rukách brankára hostí.

48min - Limberský vidí ŽK za faul na Robbena.
55min - Kozáčik chytá center Rafinhu. Po Ribéryho prihrávke míňa Schweinsteigerova strela bránku.
58min - po Ribéryho prihrávke dáva Mandžukič gól, ktorý však pre offside neplatí.
61min -
3 : 0 po zbrzdenej rýchlej akcii vyškolí Ribéry Čišovského a ponad brankára hostí posiela loptu do siete.
62min - Horvátha strieda Ďuriš.
63min - Lahma strieda Götze.
64min -
4 : 0 Götze po minúte na ihrisku nachádza prihrávkou Schweinsteigera, ktorý sa obtočí okolo Hubníka a zvyšuje skóre stretnutia.
67min - po rýchlom protiútoku triafa Götze technickou strelou brvno. Ribéryho strieda Müller.
70min - Mandžukiča strieda Pizarro.
73min - po Götzeho centri hlavičkuje Pizarro do stredu bránky do rúk brankára Kozáčika.
74min - Kroosova strela tesne míňa bránku. Limberského strieda Kovařík.
81min - po Götzeho prihrávke Robben v dobrej pozícii zle trafí loptu.
83min - Pomer striel 27:0 a pomer striel na bránku 13:0 v náš prospech.
85min - Müllerova strela v sklze tesne míňa bránku hostí.
86min - Petrželu strieda Tecl a Kozáčik vidí ŽK.
88min - Müllerovu strelu zblokuje obrana hostí.
89min - Schweinsteigerovu hlavičku chytá brankár hostí.
90min - nadstavený čas budú 3 minúty.
90+2min -
5 : 0 na Robbenov center si spoza Rajtorala nabehne Götze a nekompromisne zakončí.
90+3min - Pizarrovu strelu chytá brankár Kozáčik. Konečný pomer striel 34:0 a pomer striel na bránku 21:0 v náš prospech.
90+4min - Robbenovu strelu chytá Kozáčik a následne hlavný rozhodca odpíska koniec stretnutia.